2011 Birželio 04

Orchidėjų veislė pavadinta Vokietijos kanclerės Merkel vardu

veidas.lt

BFL

Singapūro pareigūnai vienai neseniai išvestai dendrobio (Dendrobium) genties orchidėjų veislei suteikė Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vardą, paskelbė Vokietijos dienraštis “Die Welt” ir Rusijos naujienų tinklalapis lenta.ru.

Iškilmingoje ceremonijoje, per kurią naujoji orchidėja buvo pavadinta Dendrobium Angela Merkel, vyko dalyvaujant pačiai kanclerei, kuri šiuo metu keliauja po Pietryčių Azijos šalis. Įvykio liudininkai pasakojo, kad A.Merkel buvo sujaudinta.

Kaip pranešama, šių dendrobių lapai šviesiai žali su violetiniu atspalviu, o tinkamai prižiūrimi augalai gali išstybti iki metro aukščio. Su naująja veisle galima susipažinti Singapūro orchidėjų parke “VIP Orchid Garden”, kuriame auginami ir kitų iškilių žmonių vardais pavadinti gegužraibinių šeimos augalai.

Anksčiau įvairios orchidėjos buvo pavadintos Didžiosios Britanijos princesės Dianos, buvusios šios šalies premjerės Margret Tečer buvusio Pietų Afrikos Republikos prezidento Nelsono Mandelos vardais.

Singapūro botanikos sodų svetainėje nurodome, kad pirmoji “VIP orchidėja” buvo išvesta 1956 metais. Jis buvo pavadinta ‘Lady Black’ buvusio Singapūro gubernatoriaus sero Roberto Brauno Bleko žmonos garbei.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...