2011 Vasario 09

Įvairenybės

Obama visiškai atsisakė rūkymo

veidas.lt

JAV prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) pagaliau atsisakė įpročio retkarčiais vogčiomis užtraukti vieną kitą dūmą, o jo žmona Michelle (Mišel) “labai didžiuojasi”, kad buvęs pirmasis šalies rūkalius galės drąsiai žiūrėti savo dukroms į akis, sakydamas, jog neberūko.

B.Obamos pastangos atsisakyti šio žalingo įpročio kėlė didelį susižavėjimą JAV žiniasklaidai per audringą 2008 metų prezidento rinkimų kampaniją ir pirmuosius dvejus jo kadencijos metus.

Pirmoji šalies ponia antradienį žurnalistams sakė, kad prezidentas jau maždaug metus nė karto neužtraukė dūmo, ir pabrėžė, jog “labai didžiuojasi” šia sėkme, kuri jam buvo “asmeninis iššūkis”, pranešė dienraštis “USA Today”.

M.Obama sakė, kad vyrui tapus prezidentu ji nuolat nebespaudė jo mesti rūkyti, nes suprato, kad šios pareigos yra vienas iš didžiausią įtampą keliančių darbų pasaulyje.

“Kai kas nors dar gerą darbą, nereikia trukdyti”, – “USA Today” citavo pirmąją šalies ponią, kuri nurodė, jog B.Obama pagaliau atsisakė cigarečių, nes norėjo pasakyti savo dukroms Maliai (Malijai) ir Sashai (Sašai), jog daugiau neberūko.

B.Obamos gydytojai pernai vasarį per pirmąjį prezidento sveikatos patikrinimą ragino jį visiškai atsisakyti rūkymo. Tąsyk medikai konstatavo, jog visais kitais atžvilgiais prezidentas yra “nepriekaištingos sveikatos” ir “tinkamas eiti pareigas”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Aurimas Aurimas rašo:

    Oho, kokie naujiena. Jei būtų rubrika kokia “nuo..iki” tada gal ir būtų įdomu paskaitinėti apie žmogaus asmeninius bruožus, bet, kažkaip čia nelabai derinasi :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...