2011 Vasario 19

Verslas

Noras pralobti iš čempionato užvaldė ne visus Klaipėdos viešbučius

veidas.lt

Rasti, kur apsistoti Klaipėdoje rugsėjo pradžioje, kai vyks “Eurobasket 2011″ varžybos, – sudėtinga, ypač, jei norisi apsigyventi prabangiame viešbutyje – daugelį jų jau rezervavo agentūros, kurios rengiasi pardavinėti nakvynės ir bilietų į varžybas paketus.

Be abejo, kainos šiuo laikotarpiu bus didesnės, kai kur netgi dvigubai, tačiau pralobti iš sirgalių tikisi ne visi viešbučiai. Tokios išvados peršasi po žurnalistinio eksperimento, kurį atliko “Vakarų ekspresas” – viešoje erdvėje pasigirdus užsieniečių pasipiktinimui dėl lietuvių noro užsidirbti iš rudenį vyksiančio Europos krepšinio čempionato bei dvigubai padidintų viešbučių kainų tuo laikotarpiu, dienraštis pasidomėjo, kokios kainų tendencijos čempionato metu numatomos Klaipėdoje.

Panašu, kad ne visi uostamiesčio viešbučiai ruošiasi pralobti iš “Eurobasket 2011″ sirgalių – kai kuriuose viešbučiuose kainos čempionato laikotarpiui pakeltos gana padoriai. Pavyzdžiui, viešbutis, kuris internete skelbia, kad nakvynė pas juos asmeniui įprastai kainuoja nuo 95 iki 300 eurų, rugsėjo pradžioje pas juos apsistoti būtų galima išleidus nuo 115 iki 235 eurų asmeniui, jei tik būtų laisvų vietų.

Laisvų vietų galėjo pasiūlyti tik keletas mažesnių viešbučių. Tarp jų buvo ir tokių, kurie čempionato laikotarpiu kainas užsikėlė kone dvigubai. Pavyzdžiui, internete įprasta nakvynės kaina skelbiama nuo 35 iki 58 eurų už naktį, o slovėnui buvo siūlomos kainos nuo 75 iki 120 eurų už naktį.

“Išties dabar laisvų vietų rugsėjo mėnesiui gali pasiūlyti nebent mažesni viešbutukai. Į Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centrą taip pat kreipiasi nemažai užsieniečių, ypač iš Rusijos ir Gruzijos, prašydami padėti susirasti nakvynę čempionato metu. Didžioji dalis turistų ieško pigesnio apgyvendinimo, o ne tokio, kur viena para kainuoja per 200 litų. Kadangi be viešbučių dar yra ir privatus sektorius – manau, kad problemų su apgyvendinimu neturėtų kilti”, – sakė Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vadovė Romena Savickienė.

Oficialios “Eurobasket 2011″ čempionato agentūros – Kaune įsikūrusios kelionių agentūros “Saitas” rinkodaros direktorius Rimvydas Rukaitis sako, kad ne itin didelio susidomėjimo sulaukė pasiūlymai apsigyventi kaimo turizmo sodybose, nes krepšinio sirgaliai pageidauja gyventi mieste, kur vyksta naktinis gyvenimas.

Jis prognozavo, kad į Klaipėdą turėtų atvykti 2-3 tūkstančiai krepšinio sirgalių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...