2011 Sausio 13

Kainos

Kinta viešbučių paslaugų kainos

veidas.lt

PVM viešbučiams šiemet sumažėjo nuo 21 iki 9 proc. Ar tiek pat sumažintos ir kainos viešbučiuose? “Beveik visi viešbučiai taiko “plaukiojančių” kainų metodiką (panašiai kaip avialinijos), todėl kambarių kainą lemia ir viešbučio užimtumas, sezonas, patirtis iš praeitų metų, viešbučių poreikis mieste, konkurentų kainos ir t.t., taip pat ir PVM.

Jei be PVM visi kiti kainą lemiantys veiksniai liks nepakitę, kaina neišvengiamai mažės dėl PVM – maždaug 5–10 proc.”, – aiškina “Naručio” viešbučio direktorius Augustinas Barauskas. “Atpigo ir dar pigs, nes konkurencija didžiulė”, – tikino ir “Best Western” viešbučių generalinis direktorius Zigmantas Dargevičius. “Viešbučiai pinga ir gali dar pigti sumažinus PVM”, – žada ir Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vykdomoji direktorė Eglė Dilkienė. Asociacija buvo žadėjusi, kad sumažinus PVM, viešbučiai kainas sumažintų apie 10 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...