2010 Lapkričio 11

Tomas Ivaškevičius

“Nokia C7″ telefono dizainą sukūrė lietuvis

veidas.lt

Vakar Lietuvoje “Nokia” pristatė tris naujus išmaniuosius telefonus – “Nokia N8″, “Nokia E7″ ir “Nokia C7″. Vienas iš šios naujosios trijulės atstovų – “Nokia C7″ – yra pirmasis “Nokia” telefonas, kurio dizainą sukūrė lietuvis Tomas Ivaškevičius. Šiuo lietuvio sukurtu modeliu bus prekiaujama visame pasaulyje, o Lietuvoje telefonas pasirodys gruodžio viduryje ir kainuos apie 1400 litų.

Lietuvio sukurtas išmanusis telefonas išsiskiria itin plonu nerūdijančio plieno ir stiklo korpusu bei “Nokia” būdingomis “U” formos linijomis. “Kūriau tokį telefoną, kokį pačiam būtų miela turėti. “Nokia C7″ ne tik madingas, bet ir praktiškas – turi didelį, beveik 9 cm skersmens “Amoled” ekraną, kuris labai patogus naršant po internetą ir socialinius tinklus. Telefone montuojama aukštos kokybės kamera, jame yra visas pramogų paketas – nuo muzikos grotuvo iki žaidimų. Be to, “Nokia C7″ atstos ir navigacijos įrenginį”, – sakė T. Ivaškevičius.

Dizaineriai sukūrė dėklų kolekciją

Šis pirmasis lietuviškos kilmės “Nokia” modelis taip pat turės ir lietuviškų aksesuarų. Garsūs dizaineriai – “LT-identity” duetas – Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, taip pat Seržas Gandžumianas ir Gabrielė Januškevičiūtė specialiai “Nokia C7″ modeliui sukūrė dėklų kolekciją, kuri bus išleista ribotu tiražu ir atiteks pirmiesiems “Nokia C7″ pirkėjams, įsigijusiems naująjį modelį “Nokia” salone Vilniuje, Vokiečių gatvėje.

Keturi Lietuvos dizaineriai iš viso sukūrė 12 skirtingų dėklų, kurių kiekvieno bus išleista tik po penkis vienetus. Šioje kolekcijoje – ir solidžiam, ir originaliam bei jaunatviškam vartotojui skirti dėklai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...