2012 Sausio 22

NI&Co ansamblį pristato žinomi menininkai

veidas.lt


Šiandien Gedimino Gelgoto ansamblis NI&Co pristato savo reprezentacinį video 2012 – iesiems metams. Išskirtiniame reportaže apie kolektyvo veiklą kalba daug Lietuvoje ir užsienyje pripažintų menininkų, stambių muzikos organizacijų vadovų.

Savo mintis dėsto kompozitoriai Peter Michael Hamel, Terry Riley, Nailia Galiamova, kompozitorius ir dirigentas Vaclovas Augustinas, dirigentas Kristjan Jarvi, aktorius Juozas Budraitis, režisierius Gytis Ivanauskas, „Peermusic“ leidybinės kompanijos vadovas, muzikologas Reinhard Flender, Graco (Austrija) filharmonijos vadovas Michael Nemeth, kritikas Werner Fritsch, jauni ir talentingi smuikininkai – Agnė Doveikaitė, Algirdas Šochas.

Anot ansamblio vadovo Gedimino Gelgoto, naujas reprezentacinis video yra itin įdomus ir gyvas, nes čia, vos per dvylika minučių, galime išvysti daug pripažintų, talentingų žmonių, išgirsti įdomių ir atvirų jų nuomonių apie NI&Co veiklą.

„Intensyviai dalyvaujame kultūriniame gyvenime jau šešerius metus – matyt atėjo laikas, kai pripažinti menininkai gali įvertinti mūsų veiklą ir pasiekimus, o tai mums – didžiausia garbė ir pati geriausia reprezentacija“ – teigė ansamblio vadovas Gediminas Gelgotas.

Ansamblis NI&Co 2012–uosius pradeda dideliu koncertu Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje Vilniuje, kur sausio 25 dieną atliks Arvo Part, Peter Michael Hamel, Terry Riley, Gedimino Gelgoto ir kitų kompozitorių muziką.

Nuoroda į video reportažą Youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=h65s473EVoI

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...