2012 Sausio 16

34-ojoje kasmetinėje JAV muzikos konferencijoje – lietuvio muzika

veidas.lt


Sausio 13 – 15 dienomis New York mieste (JAV) vykstančioje 34-ojoje kasmetinėje Amerikos kamerinės muzikos konferencijoje pristatoma lietuvių kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muzika.

Kasmetinėje konferencijoje susitinka tik didžiausios JAV muzikos vadybos bei leidybos kompanijos, kurių tarpe G.Gelgoto muziką atstovauja įtakinga Vokietijos – JAV muzikos leidybos kompanija „Peermusic“. Su šia kompanija kompozitorius Gediminas Gelgotas kontraktą pasirašė 2010-aisiais, nuo tada kompanija leidžia kompozitoriaus partitūras ir reprezentuoja jį pasaulinėje muzikos rinkoje.

Šios konferencijos metu kompozitorių atstovaujanti įmonė ieško susitarimų su didžiosiomis JAV vadybos kompanijomis, tikimasi greitu metu JAV muzikinį pasaulį plačiau supažindinti ne tik su lietuvių kompozitoriaus muzika, bet ir su jo muziką reprezentuojančiu Gedimino Gelgoto NI&Co ansambliu.

Iš New York‘o grįžusio kompozitoriaus muziką bus galima išgirsti jau sausio 25 dieną Nacionalinėje Filharmonijoje, Vilniuje, kur greta žymios A. Part, T. Riley minimalistinės muzikos, ansamblis NI&Co atliks ir Gedimino Gelgoto kūrinius “Aidai tūkstančiui metų”, “Never Ignore Cosmic Ocean”, bei “Nerobotizuojami 21, laisvė”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...