2013 Spalio 23

NFQ į biurą Kaune investavo 8 mln. Lt

veidas.lt


Elektroninio verslo ir programavimo paslaugas teikianti NFQ grupė atidarė naują biurą Kaune. Į sklypo ir pastato pirkimą, renovaciją bei įrengimą investuota 8 mln. Lt.
Kauno Brastos gatvėje NFQ įsirengė 2.400 kv. metrų ploto A+ klasės biurą, kuriame galės dirbti iki 230 specialistų. Darius Lebedzinskas, NFQ valdybos narys, teigia, kad sprendimas biurą pirkti ir patiems jį įsirengti buvo priimtas Kaune neradus patrauklaus objekto nuomai.
„Nepaisant milžiniško Kauno žmogiškojo potencialo, didelių šiuolaikiškų biurų šiame mieste praktiškai nėra, o tai kiša koją ne vienos įmonės investicijoms. Vis dėlto planuojame toliau plėtoti nekilnojamąjį turtą įsigytame sklype, todėl su tinkamais partneriais svarstytume apie itin perspektyvioje Kauno vietoje esančio biuro didinimą ar net apie antro pastato statymą. Tikiu, kad ateityje galėtume suburti ir naują Kauno IT įmonių klasterį“, – sako D. Lebedzinskas.
Naujajame NFQ biure didžiausias dėmesys skirtas darbuotojų gerbūviui: įrengta krepšinio aikštelė, sporto kambarys, moderniausios Lietuvoje vėdinimo ir šaldymo sistemos, „žalioji siena“, 160 vietų automobiliams statyti ir kt. Biure įkurta ir moderni seminarų bei mokymų erdvė.
Spalį į naujas patalpas verslo centre „Europa“ įsikėlė ir NFQ Vilniaus biuras. Į viso 15-to „Europos“ aukšto rekonstrukciją ir įrengimą NFQ investavo apie 0,5 mln. Lt.
Siekiant neprarasti verslo lankstumo, biurą Kaune NFQ įsigijo ir įsirengė už skolintas nebankines lėšas. Per pirmus 9 šių metų mėnesius NFQ grupė gavo 13,6 mln. Lt pajamų arba 36 proc. daugiau nei tuo pačiu 2012 m. laikotarpiu. Šiuo metu NFQ dirba 175 specialistai – 140 Kaune ir 35 Vilniuje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Robertas - buves grupiokas Robertas - buves grupiokas rašo:

    Saunuolis Dariau, niekada nesitikejau. Sveikinimai pasiekus tokius pasikeitimus versle.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...