2010 Kovo 01

Internetas

Neužtenka užsukti į vieną elektroninę parduotuvę

veidas.lt

Pastaraisiais mėnesiais Lietuvoje daugėja tiek elektroninių parduotuvių, tiek jų pirkėjų. Kainos jose mažesnės nei įprastose parduotuvėse, bet net ir internete jos gerokai skiriasi.

Kaip paaiškėjo iš “Veido” periodikos leidyklos žurnalo “Computer Bild” atlikto tyrimo, tos pačios prekės kainos gali skirtis net 400 Lt (nešiojamojo kompiuterio) arba 4 tūkst. Lt (vaizdo projektoriaus). Iš tyrimo sužinojome, kad nešiojamąjį kompiuterį pigiausiai galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje Amazon.co.uk, o brangiausiai – Pigu.lt, fotoaparatai kur kas pigesni Pixmania.com, o monitoriai – Neriba.lt.

Analizė parodė, kad iš esmės nėra nė vienos parduotuvės, kurioje visos prekės kainuotų pigiau nei kitur. Tiesiog radus patinkantį daiktą būtina pasižvalgyti po kelias elektronines parduotuves. Internetinės parduotuvės dažnai skelbia įvairias nuolaidas bei akcijas, tad išsirinkus prekę verta palaukti kelias dienas ar savaites – taip galima sutaupyti kelis šimtus litų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...