2010 Lapkričio 09

Baudos

Nesumokėjus baudų, nebus galima registruoti automobilio

veidas.lt

Seimas antradienį pritarė pasiūlymams, kad baudų už kelių eismo taisyklių pažeidimus nesumokėję vairuotojai negalėtų nei registruoti automobilio, nei atlikti privalomos techninės apžiūros.

Seimas antradienį pritarė atitinkamoms nuostatoms, kuriomis papildė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą. Seime dar bus balsuojama dėl viso įstatymo priėmimo.

Priimtais pasiūlymais nustatyta, kad transporto priemonės savininkui laiku nesumokėjus paskirtos baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimą, centralizuotoje techninės apžiūros duomenų bazėje būtų įrašoma, kad draudžiama atlikti šio asmens turimų transporto priemonių privalomąją techninę apžiūrą tol, kol bauda bus sumokėta.

Analogiškas įrašas atsirastų ir Lietuvos kelių transporto priemonių registre, draudžiant atlikti bet kokias šio asmens turimų transporto priemonių registravimo procedūras iki kol bus sumokėta bauda.

Pasiūlymų autorius Dainius Budrys teigia, kad toks reguliavimas užtikrintų administracinių baudų už Kelių eismo taisykles pažeidimus surinkimą, didintų kelių eismo dalyvių sąmoningumą ir atsakomybę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...