2013 Rugsėjo 10

Neribotas mobilusis internetas skverbiasi į miestelius ir kaimus

veidas.lt


Apie 70 proc. Lietuvos gyventojų jų gyvenamosiose vietose pasiekiantis Telecentro mobilusis internetas tampa vis labiau prieinamas miesteliuose, priemiesčių gyvenvietėse ir kaimuose. Bendrovė praneša nuo rudens pradėjusi dar vieną tinklo plėtros etapą, kurio metu bus didinama talpa jau veikiančiose bazinėse stotyse ir bus diegiamas ryšys naujose vietovėse.
4G „WiMAX“ technologijos mobiliojo interneto paslaugą pradėjęs teikti Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose, Telecentras per trejus metus ryšiu padengė ir mūsų šalies kurortus, beveik visus miestus – rajonų centrus bei daugelį mažesnių gyvenviečių.
Nuo 2011 metų ši paslauga teikiama visiškai neribojant siunčiamų duomenų kiekio.
„Didžiuodamiesi sakome, kad mobiliuoju 4G internetu „Mezon“ galima naudotis jau šimte didesnių ir mažesnių gyvenviečių, tačiau tai ne pabaiga, atvirkščiai – gera pradžia tolesnei plėtrai ir paslaugos pasiekiamumo gerinimui“, – sako Telecentro „WiMAX“ projekto vadovas Mindaugas Kuprys.
Anot jo, plėtra suteikia papildomų galimybių pritraukti naujų paslaugos naudotojų, tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad visi klientai, keliaudami po Lietuvą, galėtų kuo plačiau naudotis neribotu mobiliuoju internetu.
„Kai taip sparčiai populiarėja išmanieji telefonai ir planšetės, neribotas mobilusis internetas tampa vis labiau ir labiau aktualus. Siūlydami interneto ryšį šiuose įrenginiuose palaikantį kišeninį maršruto parinktuvą „Mezon Yzi“, mes siekiame ir to, kad juo naudotis būtų galima visoje šalyje“, – tvirtina Mindaugas Kuprys.
Planuojama, kad artimiausiu metu mobilusis 4G internetas „Mezon“ pradės veikti šiose naujose vietovėse: Baisogaloje (Radviliškio r.), Karmėlavoje (Kauno r.), Kavarske (Anykščių r.), Kazlų rūdoje, Miklusėnuose (Alytaus r.), Papilėje (Akmenės r.), Tryškiuose (Telšių r.), Tirkšliuose (Mažeikių r.), Tytuvėnuose, Vabalninke (Biržų r.), Valuose (Vilniaus r.), Viekšniuose (Mažeikių r.), Vilkaviškyje, Žagarėje ir kitur.
Klientų poreikiams užtikrinti bus padidintos ryšio galimybės Ariogaloje, Druskininkuose, Kaune, Kelmėje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Radviliškyje, Rokiškyje, Utenoje, Vilniuje.
2009 m. Telecentras pirmasis Lietuvoje įdiegė 4G mobiliojo ryšio technologiją Lietuvoje. Be mobiliojo 4G interneto „Mezon“, bendrovė dar teikia belaidžių technologijų fiksuotojo interneto „Erdvės“ bei kitas informacinių technologijų ir telekomunikacijų paslaugas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gintuks Gintuks rašo:

    super!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...