2011 Vasario 07

Konfliktas Egipte

Neramumai Egipte “Novaturui” atneš apie 0,5 mln. litų nuostolių

veidas.lt

Kelionių organizatorius “Novaturas” skaičiuoja, kad jo nuostoliai dėl neramumų Egipte gali siekti ne mažiau kaip 0,5 mln. litų.

Susigrąžinti turistų srautus bendrovė planuoja didindama reisų skaičių į kitas šalis ir prognozuoja, kad nepaisant įvykių Egipte šie metai Lietuvos kelionių industrijai bus bent dešimtadaliu geresni nei praėjusieji, pirmadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Novaturo” pardavimo ir rinkodaros direktorius Tomas Mikalonis tikisi, kad vasario pabaigoje ar kovą atnaujinti skrydžius į Egiptą ir prognozuojam, kad pasibaigus neramumams Egipte, kelionės į šią šalį turėtų pigti, nes paprastai po tokių įvykių stengiantis susigrąžinti turistus mažinamos apgyvendinimo paslaugų kainos.

Novaturas” planuoja, kad švelninti netekimus Egipte padės kitos kelionių kryptys -Turkija ir Tenerifė.

“Jau suplanavome daugiau reisų į Turkiją, be to, visu mėnesiu paankstinome kelionių į šią šalį pradžią – dabar pradėsime ten skraidinti jau kovą. Taip pat numatėme papildomų reisų į Tenerifę, kad užsisakiusieji keliones į Egiptą vasariui galėtų išvykti į kitą šalį”, – sako T.Mikalonis.

Pernai “Novaturo” padavimai Lietuvoje siekė 122,06 mln. litų -12,1 proc. mažiau nei 2009 metais, kai jie buvo 138,75 mln. litų. Turistų skaičius sumenko 14 proc. – nuo 71 tūkst. iki 61 tūkst.

“Novaturas” planuoja šiemet augti sparčiau nei visa rinka ir tikisi pajamas ir gabentų turistų skaičių padidinti 25 proc.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...