2011 Vasario 28

Savivaldybių rinkimai

Nepatenkintas rinkimų rezultatais Vilniuje ir Klaipėdoje socialdemokratų lyderis šiuose skyriuose žada permainas

veidas.lt

Džiaugdamasis geru pasirodymu savivaldos rinkimuose visoje šalyje, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius teigė, kad jį nuvylė Vilniaus ir Klaipėdos socialdemokratų pasirodymas, todėl šių miestų skyrių laukia permainos.

“Vilniaus mieste bus permainos artimiausiu metu (…) Tikimės, kad artimiausioje Vilniaus skyriaus konferencijoje padarysime išvadas”, – pirmadienį per spaudos konferenciją sakė A.Butkevičius.

Jis teigė, kad jo, kaip partijos pirmininko, netenkina socialdemokratų pasirodymas per rinkimus ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje.

“Mūsų žmonės, mane, kaip pirmininką, nuvylė”, – kalbėjo A.Butkevičius.

Vilniuje socialdemokratai, vadovaujami Romo Adomavičiaus, surinko 11,6 proc. balsų ir gavo penkis mandatus, Klaipėdoje, vadovaujami Rimanto Cibausko, – 9,24 proc. balsų ir tris mandatus.

Vertindamas rinkimų rezultatus visoje šalyje jis teigė, kad LSDP pirmą kartą gavo tiek daug – 328 – mandatus savivaldybių tarybose.

LSDP vicepirmininkas Juozas Olekas pabrėžė, kad LSDP – vienintelė partija, turinti savo atstovų visose 60-yje savivaldybių.

Socialdemokratai atmetė premjero Andriaus Kubiliaus teiginius, kad rinkimų rezultatus reikėtų vertinti kaip opozicinių partijų pralaimėjimą. Anot A.Butkevičiaus, tai konservatoriai patyrė nesėkmę.

“2007 metais konservatoriai su krikščionimis demokratais ir tautininkais buvo gavę 354 mandatus. Dabar jie gavo 248, praktiškai 100 mandatų mažiau”, – pabrėžė socialdemokratų lyderis.

Jo duomenimis, 18 savivaldybių socialdemokratai užėmė pirmą vietą pagal balsų skaičių, 16 savivaldybių – antrą vietą, 8 savivaldybėse – trečią vietą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gintas Gintas rašo:

    A.Butkevičiau, išvalyk iš savo partijos visą “ekskomunistų biurą” ir jam prijaučiančius mokinius. Remkis jaunais energingais, su komunistais neturėjusiais nieko bendro žmonėmis ir tada, gal būt, išvesi savo partiją į tikrą pergalę. Ir nereikės rinkimų rezultatus, kaip kokią mažą antklodę, tampyti su konservatoriais.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...