2011 Balandžio 26

Egiptas

Nenori H. Mubarako perkelti į Kairą

veidas.lt

mubarakas26

Egipto vidaus reikalų ministerija priešinasi nuverstojo prezidento Hosnio Mubarako (Husni Mubarak) perkėlimui į karo ligoninę Kaire, praneša agentūra AFP.

Vidaus reikalų ministras Mansuras el Isavis (Mansur el Issawi) informavo prokuratūrą, kad dėl 82 metų eksprezidento sveikatos būklės jo perkelti negalima. H. Mubarakui esą reikalinga nuolatinė medicininė priežiūra, kuri gali būti garantuota tik klinikose, kuriose dirba atitinkamas personalas ir kuriose yra atitinkama įranga.

H. Mubarakas turi problemų su širdimi, dėl ko jį gali ištikti infarktas, pabrėžė ministras.

H. Mubarakas ir jo sūnūs kaltinami smurtiniais veiksmais prieš demonstrantus metų pradžioje. Tada per protestus, oficialiais duomenimis, žuvo 846 žmonės. H. Mubarakas vasario 11-ąją pasitraukė iš pareigų. Balandžio 12-ąją jis po apklausos dėl širdies veiklos sutrikimų buvo paguldytas į Šarm al Šeicho ligoninę. Prokuratūra nori perkelti jį į karo ligoninę, o tada – į Toros kalėjimo ligoninę Kaire.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...