2011 Sausio 31

Apklausa

Nemalonios naujienos dešiniesiems

veidas.lt

Kuo arčiau savivaldybių rinkimai – tuo daugiau apsisprendusiųjų juose balsuoti. Praėjusių metų spalį savivaldos rinkimuose dalyvauti planavo tik ketvirtadalis respodentų, daugiau nei pusė dar buvo neapsisprendę, o dabar jau beveik pusė respodentų rinkimuose dalyvauti planuoja, trečdalis dar nežino, rinkimuose tikrai nedalyvaus tik 17 proc. apklaustų didmiesčių gyventojų. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios apklausos.
Šios apklausos rezultatai turėtų nemaloniai nustebinti dešiniųjų partijų vadovus ir atstovus, nes pasiteiravus, už kokios pakraipos partiją respondentai planuoja balsuoti per savivaldos rinkimus, paaiškėjo, kad dešinieji ir liberalai gali tikėtis gana mažai paramos.

Ar Jūs ketinate dalyvauti savivaldos rinkimuose? (proc.)
Taip    49
Dar nežinau    32,6
Ne    17
Nesakysiu    1,4

Už kokios pakraipos partiją planuojate balsuoti per savivaldos rinkimus? (proc.)

Už kairiuosius    35
Nežinau/nesakysiu    21,4
Nebalsuosiu apskritai    16,4
Už centristus    13,6
Už dešiniuosius    7,2
Už liberalus    4,2
Už nepriklausomą kandidatą    1,8
Už marginalus    0,4

Šaltinis: “Veido” užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. sausio 17–19 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...