2011 Kovo 01

Automobilai

Naujų lengvųjų automobilių rinka Lietuvoje šiemet išaugo 2,1 karto

veidas.lt

Lietuvoje šių metų sausio ir vasario mėnesiais užregistruoti 1977 nauji lengvieji automobiliai – 2,1 karto daugiau nei tais pačiais mėnesiais pernai, kai buvo užregistruoti 925 automobiliai.

Vien vasarį, palyginti su 2010-ųjų vasario mėnesiu, šalies naujų lengvųjų automobilių rinka išaugo 2,2 karto iki 1025 automobilių, pranešė bendrovė “AutoTyrimai”, remdamasi “Regitros” pateiktais preliminariais duomenimis.

Anot “AutoTyrimų”, vasarį, kaip ir anksčiau, augimą daugiausiai lėmė suaktyvėjusi paklausa bei itin maža palyginamoji bazė – 2010-ųjų vasarį buvo įregistruotas tik 461 naujas automobilis.

Tik asmeninės paskirties naujų lengvųjų automobilių vasarį užregistruota 925, o komercinės paskirties – 100 automobilių , arba atitinkamai 2,1 karto ir 3,9 karto daugiau nei pernai sausį-vasarį.

7 serijos BMW

Praeitą mėnesį Lietuvos naujų automobilių rinkoje tarp markių toliau pirmavo “Nissan” (170 vienetų), vėl aplenkęs ilgalaikį lyderį “Volkswagen” (115) ir trečioje vietoje likusią “Škoda” (96). Tarp prestižinių markių šįkart užtikrintai pirmavo “Audi” (28).

Vasarį populiariausi asmeninės paskirties modeliai buvo “Nissan Qashqai” (102), “Nissan Juke” (63) bei “Škoda Octavia” (45). Tarp lengvųjų komercinių modelių pirmavo “Toyota Hilux” (11).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Laimes linkintis Laimes linkintis rašo:

    Kiniečių išmintis Galima nusipirkti namą, bet ne namų židinį; galima nusipirkti lovą, bet ne miegą; galima nusipirkti laikrodį, bet ne laiką; galima nusipirkti knygą, bet ne žinias; galima nusipirkti padėtį visuomenėje, bet ne pagarbą; galima užmokėti daktarui, bet nenusipirksi sveikatos: galima papirkti sąžinę, bet ne gyvenimą: galima nusipirkti seksą, bet ne meilę. Kiniečių išmintis atneša sėkmę. Ši išmintis jau aštuonis kartus apkeliavo apie pasaulį. Ir šį kartą sėkmę ji atneš tau. Gavęs šį laišką tu tapsi laimingu. Tai ne juokai. Tave aplankys sėkmė. Persiųsk šį laišką 96 val. bėgyje tiems, kuriems trūksta sėkmės. Nesiųsk pinigų, nes laimės nenupirksi. Keletas pavyzdžių: Konstantinas 1953 m. gavo tokį laišką ir paprašė sekretorės padaryti 20 kopijų: po devynių dienų jis išlošė loterijoje 9 mln. markių. Tarnautojas Karlas gavo laišką ir pamiršo apie jį, po kelių dienų jis neteko darbo. Vėliau jis persiuntė laišką, pratęsdamas grandinę, ir sėkmė sugrįžo. 1967 m. Brunas gavo laišką ir juokdamasis jį išmetė. Po kelių dienų susirgo jo sūnus. Jis surado laišką, padarė 20 kopijų ir išsiuntė, po dešimties dienų jis gavo žinią, kad sūnus pasveiko. 1987 m. laišką gavo jaunas Kalifornijos gyventojas, laiškas buvo neaiškiai parašytas ir jis pažadėjo jį perspausdinti mašinėle, tačiau tai atidėjo vėlesniam laikui, t.y. neišsiuntė laiško per 96 val. Vėliau jis perrašė laišką ir išsiuntė, pratęsdamas grandinę; po to jis įsigijo naują automobilį. Nepamiršk, nesiųsk pinigų ir nepasirašyk laiško. Paprasčiausiai išsiųsk 20 kopijų ir lauk pasikeitimų į gera. Šią išmintį parašė Antilų salose gyvenęs misionierius. Aš siunčiu ją tau, kad padėtum jai apkeliauti aplink žemę. Pasiųsk savo pažįstamiems, draugams, draugėms. Praeis nedaug laiko, ir tu gausi gerą žinią arba sulauksi siurprizo. Tai tiesa, net jeigu tu tuo ir netiki. Šis laiškas buvo pasiųstas kaip sėkmės garantas. Tu jį gavai iš žmogaus, kuriam tu rūpi, nenutrauk grandinės – dabar tavo eilė jį persiųsti. Išsiųsk 20 kopijų ir pamatysi, kas atsitiks po keleto dienų. Prisimink: NESIŲSK PINIGŲ. NEPAMIRŠK ŠIO LAIŠKO. TAI TIESA.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...