2012 Sausio 12

Naujos muzikos idėjos nuo šiol sklis iš Vilniaus Rotušės

veidas.lt


Nuo 2006 – ųjų gyvuojantis Gedimino Gelgoto stygininkų kolektyvas NI&Co gavo Vilniaus Savivaldybės globą ir įsikėlė dirbti į Vilniaus Rotušės patalpas. Čia dienomis sklindančius styginių muzikos garsus galima girdėti jau porą mėnesių. Iki šiol kolektyvas kūrybinę savo veiklą vykdė Gedimino prospekte veikusioje Fluxus Ministerijoje.

“Nauja situacija įpareigoja, tačiau tuo pačiu čia jaučiamės puikiai. Malonu būti įvertintam savam mieste, dėl to tikrai džiaugiamės ir už tai esame dėkingi” – kalbėjo Gediminas Gelgotas.

Vilniaus Savivaldybės choro “Jauna Muzika” vadovo, kompozitoriaus ir dirigento Vaclovo Augustino nuomone, NI&Co pateikia tikrai naują kūrybinį rezultatą ir neturi jokių analogų Lietuvių kultūroje. Dėl aukštos grojimo kokybės ir savo išskirtinių savybių Vokietijos kritikų 2011 m. NI&Co prilygintas pažangiausiems “Apple” kompiuteriams, pastaraisiais metais ansamblis susilaukė svarbaus garsių muzikų – dirigento K. Jarvi bei kompozitoriaus T. Riley – palaikymo.

2012-aisiais ansamblis “NI&Co” čia ketina surengti daug ryškių pasirodymų, naujus metus pradės didžiuliu koncertu Nacionalinėje Filharmonijoje jau sausio 25 dieną.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...