2010 Gruodžio 14

Šventės

Naujiesiems – į Lietuvą

veidas.lt

Naujųjų metų sutiktuvėms sparčiai rezervuojami svečių namai ir viešbučiai Lietuvoje, – pasirodo, nemaža jų dalis Vilniuje, Druskininkuose ir Palangoje jau visiškai užsakyti.

Pavyzdžiui, dauguma sostinės viešbučių svečiams tegali pasiūlyti po keturis ar penkis laisvus kambarius.

Pasak Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro atstovės Annos Kaciun, svečiai naujametį poilsį kurorto sanatorijose, SPA centruose ir viešbučiuose planuoti pradėjo dar rugsėjį, tad didžioji dalis jų jau užsakyta.

Palangoje pasirinkimas dar šiek tiek didesnis. Viešbučio “Gabija” pardavimo ir rinkodaros vadovė Kristina Telpokaitė informavo, kad iki gruodžio buvo rezervuota apie 60 proc. kambarių. O poilsio namuose “Baltija” išnuomota daugiau nei trečdalis kambarių.

Kaip paaiškėjo, dažniausi vietų viešbučiuose užsakovai – užsieniečiai. Vilnių ir Druskininkus renkasi rusai, lenkai ir vokiečiai, o pajūryje daug latvių, nemažai dar ir lietuvių. Didesnio tautiečių aktyvumo Lietuvos kurortai tikisi nuo gruodžio vidurio – pasirodo, lietuviai visada susizgrimba vėliau. Tačiau užsieniečiai – naudingesni svečiai: jie dažniausiai apsistoja 3–8 paroms. Pavyzdžiui, nemažai Rusijos piliečių Druskininkuose šiemet planuoja ilsėtis nuo gruodžio 26-osios iki sausio 9 d.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...