2012 Sausio 10

Naujieji „Canon“ fotoaparatai

veidas.lt


„Canon“ pristato du naujus fotoaparatų serijos IXUS modelius –  IXUS 500 HS ir IXUS 125 HS. Šiuose modeliuose pažangios funkcijos dera su išskirtiniu, kompaktišku dizainu ir pirmaujančia „Canon“ objektyvo technologija.

Raudonos, mėlynos, juodos ir sidabrinės spalvų IXUS 500 HS patiks mėgstantiems solidumą, o rožinės, žalios, sidabrinės, raudonos ir mėlynos atspalvių IXUS 125 HS rinksis tie, kurie mėgsta išsiskirti iš minios.
Kokybė kiekviename kadre
Abu modeliai turi „Canon“ HS sistemą ir naujausią DIGIC 5 vaizdo procesorių, tad net ir esant prastam apšvietimui ir nenaudojant blykstės galima užfiksuoti aukštos raiškos nuotraukas. Be to, fotoaparatai turi 3,5 žingsnių optinį vaizdo stabilizatorių, kuris užtikrina ryškias ir aiškias nuotraukas. Naujoji išmanioji vaizdo stabilizavimo sistema tiek fotografuojant, tiek ir filmuojant analizuoja objektus ir automatiškai pritaiko vieną iš septynių[1] skirtingų režimų, kad nuotraukos būtų  kokybiškos ir gražios.

Puikūs rezultatai be didelių pastangų
Patobulintas „Canon“ režimas „Smart Auto“ aptinka 58 skirtingus aplinkos vaizdus ir pritaiko situacijai geriausiai tinkantį nuostatų derinį. Naujuose modeliuose „Smart Auto“ papildė naujas režimas  „Face ID“ (veido atpažinimas). Fotoaparato atmintyje užregistravus žmogų ir nurodžius jo amžių, fotoaparatas atpažįsta jo veidą, o režimas „Smart Auto“ automatiškai taiko tas nuostatas, kurios geriausiai tinka pagal užregistruoto žmogaus amžių, jo veiklą ir aplinką, kurioje jis yra fotografuojamas.
Baltos spalvos balanso nustatymo funkcija „Multi-area White Balance“ užtikrina, kad nuotraukos, užfiksuotos esant keliems skirtingiems apšvietimo šaltiniams, atrodo natūraliai ir pašalina visus netinkamus atspalvius.
Kūrybiškumą skatinančios funkcijos
Sparčiojo fotografavimo funkcijos suteikia naujų kūrybinių erdvių. Fotografavimo serijomis didele raiška funkcija leidžia „įšaldyti“ greitai vykstantį veiksmą, o šuolį į vandenį arba dramatiškas lenktynes galima įamžinti veiksmą lėtinančiu režimu „Super Slow Motion Movie“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gerda Gerda rašo:

    Man patinka Canon , pirkau savo muiline topocentre pries 4 metus ir iki dabar veikia kuo puikiausiai :) bet jau galvot pradedu apie prof fotoaparato pirkima


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...