2010 Gruodžio 17

Vilniaus savivaldybė

Naujasis Vilniaus meras: vadovaujant ankstesniam merui per mažai komunikuota su visuomene

veidas.lt

Naujasis Vilniaus meras Raimundas Alekna teigia, kad vadovaujant ankstesniam sostinės vadovui Viliui Navickui buvo per mažai komunikuota su visuomene ir per mažai aiškinti priimti sprendimai.

“Daugiau komunikuosime su visuomene, kad ji būtų išsamiai informuota apie tai, kas vyksta, kokie klausimai svarstomi. Dėl kai kurių projektų buvo didžiulis visuomenės nepasitenkinimas ir įtarumas. Akivaizdu, kad ta komunikacija buvo nepakankama”, – interviu “Vilniaus dienai” sakė R.Alekna.

“Visi visuomenei svarbūs sprendimai turi būti jai priimtini. Jeigu tau atrodo, kad sprendimas savaime yra labai geras ir net nereikia tartis… taip nebūna. Sprendimai turi būti priimami tik tada, kai visuomenė tam pasiruošusi”, – tvirtino naujasis sostinės meras.

R.Alekna tvirtino, kad kitų metų miesto biudžetas kelia nerimo ir yra pradėtos konsultacijos su Finansų ministerija, kaip gerinti padėti.

“Sutaupyti niekur negalima. Biudžetas ypač įtemptas. Matome, kad jau šiais metais negausime apie 100 mln. litų planuotų pajamų. Skola auga. Kitų metų biudžetas verčia susirūpinti. Jau pradėtos konsultacijos su Finansų ministerija, kaip palengvinti padėtį. Dėl pajamų mokesčio dalies, dėl skolinimosi limito, dėl to, kad kai kurie vilniečiai deklaruoja gyvenamąją vietą kitur ir lėšos iškeliauja į kitas savivaldybes”, – kalbėjo naujasis miesto vadovas.

R.Aleknos inauguracijos ceremonija vyks penktadienio vakarą Vilniaus rotušėje.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, trečiadienį 29 balsais prieš 13 R.Alekną išrinkusi metu, prieš tai patenkino mero V.Navicko atsistatydinimo pareiškimą.

V.Navickas sulaukė daug kritikos paviešinus slapta įrašytą jo pokalbį su savivaldybės kontrolieriumi Šarūnu Skuču, kurį jis spaudė tyrimus atlikti taip, kad jie būtų palankūs valdančiajai koalicijai. TS-LKD Priežiūros komitetas iš pradžių sustabdė V.Navicko narystę partijoje, o vėliau, kilus konservatorių nepasitenkinimui, jį iš partijos išmetė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...