2014 Kovo 07

Naujasis „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams

veidas.lt


„Kaspersky Lab“ siūlo naują produktą privatiems vartotojams – „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“. Sprendimas užtikrina ne tik asmeninių kompiuterių su „Windows“ operacine sistema, bet ir „Android“ išmaniųjų telefonų, planšečių bei „Mac“ kompiuterių apsaugą. Šis kompleksinis produktas suteikia galimybę lengvai ir patogiai apsaugoti bet kokį įrenginių derinį vienu aktyvinimo kodu ir įsigyti įvairių licencijų tipų, skirtų apsaugoti nuo vieno iki penkių įrenginių.
Šiuolaikiniame pasaulyje asmeninių įrenginių skaičius nuolat auga. Remiantis „Kaspersky Lab“ duomenimis , lietuviai internete paprastai naršo dviem įrenginiais.
Vartotojai aktyviai naudojasi internetu gausybėje įvairių įrenginių, valdomų skirtingų operacinių sistemų. Tačiau iki šiol gyvuoja nuomonė, kad „Internet Security“ klasės apsauga pirmiausia reikalinga būtent asmeniniams kompiuteriams. Taigi daugiau nei 60 proc. „Android“ išmaniųjų telefonų vartotojų mano, kad jų įrenginiams apsaugos nereikia . Tačiau grėsmės apsiperkant internetu, lankantis internetiniuose tinklalapiuose, bendraujant socialiuose tinkluose vienodai pavojingos visiems įrenginiams – juk jie visi jungiasi prie interneto. Be to, mobiliuosius įrenginius lengva pamesti, o kartu su jais – ir visus juose saugomus duomenis.

Naujosios kartos „Kaspersky Internet Security“ sukurtas visų įrenginių apsaugai, tačiau ypatingą dėmesį kūrėjai skyrė užtikrinti pagrindinių vartotojų – kompiuterių su „Windows“ operacine sistema savininkų – saugumą. Būtent jiems „Kaspersky Lab“ specialistai rimtai pagerino apsaugos technologijas ir jas papildė visiškai naujomis priemonėmis, užtikrinančiomis aukščiausią asmeninių kompiuterių saugumo lygį. Tarp naujienų – specialusis funkcionalas kovoti su ekrano blokavimo (blokeriai) programomis ir technologija „Meta skeneris“, kuri skenuoja failo arba kompiuteryje paleidžiamo priedo kodą ir ieško jame kenkėjiškų sudedamųjų dalių: pavyzdžiui, eksploitams būdingų bruožų.
Viena populiariausių veiklų, kurią vartotojai vykdo pasitelkę savo įrenginius, tai mokėjimai tinkle. 68 proc. apklaustų Lietuvos gyventojų paminėjo, kad atsiskaitydami realiuoju laiku arba apsipirkdami internete bijo prarasti pinigus. Statistika rodo, kad jų baimės pagrįstos. Remiantis „Kaspersky Lab“ debesų paslaugos „Kaspersky Security Network“ duomenimis, nuo 2012 m. gegužės iki 2013 m. balandžio mėn. apie 37,3 mln. vartotojų susidūrė su brukalų siuntimo atakomis. Antivirusinės ir antišlamštalaiškių technologijos, taikomos „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“, blokuoja kenkėjiškas ir netikras nuorodas, siunčiamas socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Twitter“ ir kt., el. paštu ir kitais būdais, taip pat įspėja apie įtartinas nuorodas SMS pranešimuose, siunčiamuose į mobiliuosius įrenginius.
Kai atliekant finansinę operaciją naudojamasi keliais įrenginiais, apsisaugoti padės kelios technologijos: „Antišlamštalaiškiai“ (angl. Antiphishing) „Windows“, „Android“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms, „Saugi klaviatūra“ finansiniams duomenims įvesti asmeniniuose ir „Apple“ kompiuteriuose bei technologija „Saugūs mokėjimai“ „Windows“ operacinei sistemai. Jos užtikrina apsaugą naudojantis internetinės bankininkystės ir mokėjimų sistemų paslaugomis, pavyzdžiui, „PayPal“, taip pat apsiperkant internete. Šių technologijų derinys – tai iš esmės vienintelis patikimas būdas pasipriešinti kombinuotoms atakoms, kai siekdami tikslo apgavikai atakuoja vartotojo kompiuterį ir jo išmanųjį telefoną. Panašių grėsmių pavyzdžiai – bankiniai „Trojos“ virusai „ZeuS“ ir „SpyEye“, kiekvienas jų turi „mažąjį brolį“ atakoms į mobiliuosius įrenginius – „Zitmo“ ir „Spitmo“.
Dar viena grėsmė, aktuali visiems vartotojams, kad ir kokiu įrenginiu jis naudotųsi, tai suaugusiems skirtas turinys. Vaikai dažnai žaidžia su įvairiais savo tėvų įrenginiais, domisi 18+ kategorijos tinklalapiais, bendrauja socialiuose tinkluose arba bando už ką nors sumokėti internete be suaugusių žinios jų bankine kortele. Visi šie veiksmai gali neigiamai paveikti vaiko psichiką, realiai pakenkti kompiuteriui ir šeimos biudžetui. Modulis „Tėvų kontrolė“ kompiuteriams su „Windows“ ir „Mac“ operacinėmis sistemomis leidžia tėvams kontroliuoti vaikų interneto ir kompiuterio naudojimą.
„Šiuolaikinėmis skaitmeninio pasaulio sąlygomis vartotojas neturi vargti kelias valandas ieškodamas ir analizuodamas įvairias, visiems jo įrenginiams tinkamas apsaugos programas. Sukūrę „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“ mes vartotojams suteikėme galimybę visus turimus kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius apsaugoti paprastai ir maksimaliai patogiai. Įrenginių savininkas gali įsigyti tik vieną produktą, įdiegti vieningą licenciją visiems savo įrenginiams ir ramiai dirbti savo darbus nesukdamas galvos dėl saugumo“, – teigia Andis Šteinmanis, „Kaspersky Lab“ vykdomasis direktorius Baltijos šalims.
„Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“ galima įsigyti „Kaspersky Lab“ partnerių parduotuvėse ir tinklalapyje http://kaspersky24.lt. „Kaspersky Lab“ partnerių parduotuvėse galima įsigyti licencijų vieno arba dviejų įrenginių apsaugai, o tinklalapyje – apsaugą, skirtą nuo vieno iki penkių įrenginių vienu metu. Vienus metus užtikrinti dviejų įrenginių apsaugą galima už 169 litus. Trijų įrenginių apsauga kainuos 219 litų. O penkių įrenginių – 319 litų. Be to, licencijos galiojimo laikotarpiu galima perjungti apsaugą iš vieno įrenginio į kitą, taip vartotojui suteikiant dar didesnes skaitmeninio pasaulio apsaugos galimybes.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. hmm.. hmm.. rašo:

    nemanau, kad turėčiau tuo hakerių karalium kaspersky pasitikėti.

    šiais metais laukiama didelių įsilaužimų į bankų kompiuterius ir privačius. Skaičiau, kad hakeriai iš Irano, sirijs ir š. korėjos jau yra pasivogę daygybę pasvordų.. ukrainiečiai bijosi serverių blokadų.., nes jau dabar vyrauja Rusijos propaganda, jei ne skypai ir soc tinklai, žmonės tiesos nebesužinotų.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...