2011 Gegužės 05

Rūpinsis apsauga nuo žalingo interneto turinio

veidas.lt

"Veido" archyvas

Vakar Vyriausybė pritarė Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pakeitimams, kuriais numatoma pavesti Ryšių reguliavimo tarnybai rūpintis nepilnamečių apsauga nuo žalingo interneto turinio bei prižiūrėti, kaip laikomasi šio įstatymo. Įstatymo pataisos bus teikiamos svarstyti Seimui.

Ryšių reguliavimo tarnyba turės aprobuoti žalingo interneto turinio, darančio neigiamą poveikį nepilnamečiams, filtravimo priemonių įdiegimą ir veikimą. Tarnyba taip pat turės parengti ir pateikti Vyriausybei tvirtinti prieigos prie viešųjų kompiuterių tinklų (interneto) vietose privalomų filtravimo priemonių naudojimo tvarką.

Siekiant, kad informacinių ir ryšių technologijų reguliavimą atliktų viena kompetentinga institucija, nustatoma, kad už minėto įstatymo priežiūrą bus atsakinga Ryšių reguliavimo tarnyba. Iki šiol tai buvo pavesta Informacinės visuomenės plėtros komitetui prie Susisiekimo ministerijos.

Pavedamos funkcijos leis Ryšių reguliavimo tarnybai sistemingai ir efektyviai kontroliuoti viešo naudojimo kompiuterių tinkluose skelbiamą informaciją bei prižiūrėti ribojamos viešosios informacijos platinimą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...