2011 Vasario 01

Renault Laguna

Naujas Laguna veidas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Laguna hečbeko ir universalo atnaujinimą “Renault” nusprendė atlikti po trejų modelio gyvavimo rinkoje metų. Didelių pasikeitimų nėra, bet ištaisyta tai, kas iki šiol labiausiai kliuvo pirkėjams – priekinės dalies išvaizda. Dabar automobilyje sumontuoti nauji žibintai (gali būti užsakomi su posūkius apšviečiančiais biksenonais), naujas priekinis buferis su juodo perlamutro spalvos grotelėmis ir chromo apdaila, galiniame stikle montuojama radijo antena. Be to, galiniuose žibintuose dabar šviečia šviesos diodai.

Salone nauji odos ir audinio apmušalai bei multimedijos sistema. Jau į bazinę automobilio versiją montuojama “3D Sound by Arkamys” garso sistema su aštuoniais garsiakalbiais, “Bluetooth” laisvų rankų įranga (galima prijungti ne tik telefoną, bet ir leisti muziką iš nešiojamų garso laikmenų), “Plug&Music” funkcija, leidžianti prijungti USB atmintinę, iPod ar kitą muzikos grotuvą. Papildomai galima užsisakyti specialiai šiam modeliui suprojektuotą “Bose” garso sistemą su dešimčia garsiakalbių ir skaitmeniniu stiprintuvu. Dar viena naujiena – už papildomą priemoką siūloma profesionali “Carminat Tom Tom LIVE” navigacijos sistema su maršrutų nustatymo  funkcija, esamos padėties kelyje, oro prognozės ir kita naudingos informacijos paieška, naudojantis “Google Search”.

Variklių gamoje yra du benzininiai varikliai – 2.0/140 AG ir 2.0 su turbina/170 AG ir keturi dyzeliniai – 1.5/110 AG, 2.0/130, 150 arba 175 AG. Atnaujinti varikliai pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis (vidutiniškai 0,5 l/100 km visai variklių gamai) ir išmetamųjų dujų tarša.

Pailgėjo ir privalomosios techninės apžiūros intervalai: iki 30 tūkst. kilometrų visiems modeliams, išskyrus su 2.0 turbininiu varikliu, kurio apžiūros intervalai kas 20 tūkst. km.
Atnaujinto Laguna kaina Lietuvoje – nuo 73 963 litų.

Išvada

Puiki važiuoklė, dinamiški varikliai, aukštas saugumo lygis, komfortas ir gera kokybė – tai Laguna privalumai.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...