2015 Lapkričio 05

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

veidas.lt

44-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite žurnalistės Kristinos Kanišauskaitės Šaltmerės tyrimą apie Sodrą — „Sodros karalių pasaka“. „Sodroje“ dirba 3500 žmonių. Ar jų ne per daug? Ar jų tiek reikia eroje, kai viską galima tvarkyti internetu.

 

Savaitės interviu su rašytoja ir literatūros istorike, Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktore Aldona Ruseckaite apie jos romaną „Žemaitės paslaptis“ –  nušviečiantį  paskutinį Julijos Žymantienės-Žemaitės (1845–1921) gyvenimo dešimtmetį.

 

Naujausiame numeryje rasite ne vieną dėmesio vertą rašinį, tarp jų Arūno Brazausko rašinys „Prieinamesni kreditai neįveikia įjungtų verslo stabdžių“ bei  Vaivos Sapetkaitės „Scanoramos“ kino festivalio apžvalga „Tryliktoji „Scanorama“: Kanų šviesų ir istorijos blyksniai“.

 

Šį penktadienį savaitraštyje „Veidas“ taip pat rasite Gabijos Sabaliauskaitės apžvalgą „Medinis aukštasis mokslas: savos taisyklės ir jokių egzaminų“ ir ūkininko auginančio egzotiškąsias alpakas portretą.

 

44-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje užsienio aktualijas apžvelgia Rima Janužytė, straipsniuose: „Žemės purvu aplipusi 224 rusų tragedija ore“ ir  „Ukrainos pragiedruliai“.

Naujausias 44-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys lapkričio 7 d., penktadienį.

 

 

 

 

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Su kuriomis vyraujančiomis politinėmis jėgomis norėtumėte matyti valdančiąją koaliciją?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...