2011 Rugsėjo 03

Naujajame leidinyje – modernus IPTV technologijų pasaulis

veidas.lt

Gera naujiena visiems tiems, kas neabejingas naujausioms technologijoms bei televizijos rinkos naujovėms! Viena pažangiausių Lietuvos IT bendrovių „Penki kontinentai“ džiugina ilgai lauktu leidiniu – įmonės specialistų Tachmasibo Dadaševo bei Sauliaus Paukščio knyga „Naujojo šimtmečio televizijos horizontai“.

Didžiulę IPTV technologijų kūrimo patirtį turinčiai kompanijai „Penki kontinentai“, šiuo metu diegiančiai interaktyviąją IP televiziją „Penki TV“, – tai puiki galimybė pasidalyti sukaupta patirtimi ir pristatyti plačiajai visuomenei vieną perspektyviausių bei sparčiausiai populiarėjančių televizijos rūšių pasaulyje.

Anot vieno iš knygos autorių S. Paukščio, naujausios technologijos „atkeliauja“ į žmonių kasdienį gyvenimą itin greitai, tad šis leidinys gali padėti ne tik tiems, kas domisi technologijų naujovėmis, bet ir tiems, kas nori nepasiklysti milžiniškais tempais tobulėjančių technologijų rinkoje.

„Technologijos skverbiasi į žmonių gyvenimą be galo sparčiai, tad paprastam žmogui kartais nesunku pasiklysti naujovių sūkuryje. „Naujojo šimtmečio televizijos horizontai“ – tai proga išsamiai papasakoti apie tai, kas vyksta televizijos rinkoje, kaip veikia ir ką paprastam naudotojui siūlo IPTV“, – teigia S. Paukštys.

Naująją knygą bus galima įsigyti „Penkių kontinentų“ el. knygyne, rasti šios įmonės bei kitose bibliotekose. Naujoji knyga išleista lietuvių ir rusų kalbomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...