2012 Vasario 22

Nauja A. Čekuolio knyga „Faktai ir šypsenos“

veidas.lt


Leidykla „Alma littera“ išleido jau ketvirtąją žymaus Lietuvos rašytojo A. Čekuolio knygą „Faktai ir šypsenos“. Ką tik knygynų lentynose pasirodęs kūrinys papuoš ne vienos šeimos biblioteką.

Knyga ne tik pateiks daugeliui dar negirdėtų, intriguojančių faktų, bet ir sukels šypseną skaitant apie kai kuriuos mūsų turistinių grupių nuotykius užsienyje.
Knyga atskleidžia daugeliui nežinomų faktų apie legendinį Žalgirio mūšį. Kaip ir kodėl tos dvi žmonių kariaunos surado viena kitą? Kaip bekele buvo vežamos dešimtis centnerių sveriančios patrankos? Ką valgė mūsų kariai ir iš kur ėmė maistą? Kaip buvo palaikoma disciplina? Taip pat skaitytojai galės sužinoti, kodėl Izraelio nenugali daug gausesni ir puikiai ginkluoti priešai? Kokią įtaką darželinukų auklėtojai turi valstybės ekonomikai? Kaip flirtuoja amerikiečiai, kaip skiriasi japonai? Kur slepiasi ir kiek trunka meilė?
Knygoje – net 59 temos, kurios pagyvins pašnekesius Lietuvoje, o emigrantams duos argumentų, kuriems neatsispirsi. Algimantas Čekuolis ilgus metus laisvalaikiu vadovavo lietuvių turistų grupėms, keliaujančioms po užsienio šalis. Šioje knygoje pateikiamas žvilgsnis į tas grupes iš vidaus ir, pasak autoriaus, nebūtinai tik iš blogosios pusės. „Labai tikiuosi, kad mano atviravimai sudomins vieną kitą skaitytoją“, – sako A. Čekuolis.
A. Čekuolio knygos „Faktai ir šypsenos“ pristatymas vyks jau šį šeštadienį, vasario 25 d., 13 val., Vilniaus knygų mugėje, konferencijų salėje 5.1.
Algimantas Čekuolis yra pelnęs keletą itin svarbių apdovanojimų: 2000 m. gavo Lietuvos nepriklausomybės medalį, 2002 m. –  Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžių, 2003 m. – Portugalijos Nuopelnų ordino Komandoro kryžių bei Lietuvos krašto apsaugos ministerijos medalį. Algimantas Čekuolis skaitytojams pažįstamas iš leidyklos „Alma littera“ išleistų knygų: „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ (2009), „Staigmenos“ (2010), „Šešios progos numirti“ (2011) ir naujausios „Faktai ir šypsenos“ (2012).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...