2013 Rugsėjo 28

Naudingos interneto svetainės padeda sužinoti apie puikius paslaugų teikėjus

veidas.lt


Dabar Lietuvos gyventojai turi gerokai daugiau galimybių nei anksčiau išvengti susidūrimų su prastais paslaugų teikėjais ir susirasti ypač gerai vertinamų specialistų. Tam labai pasitarnauja internetas ir specialios svetainės. Tarkime, interneto svetainėje ~pincetas.lt~ galima susižinoti, kokius gydytojus šalies pacientai vertina ypač gerai, o kuriuos – ne taip gerai ar net ir visai prastai: vienų gydytojų reitingas siekia 98 proc., o kitų – viso labo 22 proc. Žinoma, kai kurie gydytojai savo reitingą gali kilstelėti gerai įsivertindami patys, tačiau apie kiekvieną gydytoją jau galima rasti tikrai daug komentarų ir atsiliepimų, tad vertėtų juos perskaityti, stengiantis išvengti susidūrimo su prastu mediku.
Na, o dar palyginti jauna svetainė ~destytojai.lt~ padės išvengti susidūrimų su prastais dėstytojais, o jei to neįmanoma, bent jau bus aišku, su kuo turėsite reikalą. Šioje svetainėje galima įvertinti dėstytojų, kurių paskaitas lankote, mokymo kokybę. Savo pažymiais galima įvertinti patikusio ar tiesiog nekenčiamo dėstytojo kompetenciją, bendravimą ir studentų vertinimo sąžiningumą. Ši svetainė pravers ir renkantis naujus dalykus.
Na, o kurie dėstytojai bent iki šiol įvertinti geriausiai? Vilniaus universitete geriausią reitingą kol kas turi Arūnas Barkus, Gediminas Rumšas ir Irena Štikonaitė, Kauno technologijos universitete – doc. dr. Milda Paulikaitė, doc. dr. Vilmantė Kumpikaitė ir Henrikas Šadžius, o, pavyzdžiui, Vilniaus kolegijoje – Alfonsas Mesonis, Andrejus Belovas ir Jolanta Mačėnienė.
Tiesa, daugėjant vertinimų geriausiųjų sąrašai greičiausiai keisis. Bet kokiu atveju ši svetainė – puiki kontrolės priemonė dėstytojams, nes jie žinos, kad ne tik jie gali egzaminuoti, bet ir studentai juos gali įvertinti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...