2011 Vasario 18

Internetas

Lietuviška svetainių kūrimo programa

veidas.lt

Lietuvių sukurtas tinklapių kūrinio įrankis “XtGem” išpopuliarėjo Indonezijos ir Vietnamo rinkose, dabar jo kūrėjai ieško investuotojo ir planuoja žengti į Vakarus.

Šiemet įmonės planuoja gauti 1 mln. litų pajamų, penktadienį rašo “Verslo žinios”.

“XtGem” suteikia galimybę susikurti interneto ar mobiliojo interneto asmeninį puslapį ir tokiems asmenims, kurie neturi programavimo įgūdžių. Ateityje turėtų atsirasti galimybė kurti ir e. parduotuvių puslapius, įmonių svetaines.

Pasak bendrovės “XtGem” vadovo Povilo Musteikio, pagrindiniai bendrovės konkurentai – “tekora.com”, “mobilitegalore.com”, “mobify.me”, “phn.me”, “mywibes.com”, “wapego.com”.

Interneto lankomumą skaičiuojančios JAV bendrovės “Alexa” duomenimis, “XtGem” yra daugiausia lankytojų turintis ir sparčiausiai augantis tinklalapis savo rinkoje.

Programavimo žinių neturintiems vartotojams skirta “XtGem” versija yra nemokama. 2006 metais startavusi paslauga išsilaiko iš reklamos pajamų.

Vasarį startavusi atnaujinta “XtGem” projekto versija leidžia interneto puslapius kurti ir pasitelkus PHP programavimo kalbą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...