2013 Balandžio 05

Nacionalinį KET egzaminą laikė rekordinis dalyvių skaičius

veidas.lt

K

Šiandien Lietuvoje vyko Nacionalinis kelių eismo taisyklių egzaminas. Jį laikyti šalies gyventojai galėjo penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei internetu.

Organizatoriai praneša, kad egzaminą laikė 3300 dalyvių. Jie varžėsi dėl 20 nemokamų privalomosios vairuotojų civilinės atsakomybės draudimų metams. Šiemet dalyviams labiausiai įsiminė egzamino klausimai apie lengvųjų automobilių važiavimą maršrutiniam transportui skirtomis juostomis, naujus kelio ženklus elektromobiliams bei jiems taikomas išimtis.

„Pasibaigus egzaminui daugiausiai diskusijų sukėlė klausimai apie elektromobilius, jiems taikomas išimtis ir eismo juostas, pažymėtas raide „A“ ir simboliu 4+. Buvo net maniusių, kad 4+ yra išgalvotas ženklinimas“, – įspūdžiais po egzamino dalijosi jo organizatoriaus „Lietuvos draudimo“ Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorė Aurelija Kazlauskienė.

Teisingus egzamino klausimų atsakymus dalyviai gali sužinoti „Lietuvos draudimo“ interneto tinklapyje ir Nacionalinio KET egzamino profilyje „Facebook“ balandžio 5 d. nuo 14 valandos. Naujienų portale „Delfi“ visi kviečiami spręsti nacionalinio KET egzamino testą savo malonumui. Tokia galimybe pernai pasinaudojo daugiau nei 15 000 gyventojų, šiemet tai padaryti bus galima iki balandžio 12 dienos. Tą pačia dieną bus viešai paskelbti ir visi nacionalinio KET egzamino nugalėtojai. Jų sąrašą bus galima rasti interneto tinklapyje www.ld.lt ir naujienų portale „Delfi“ bei socialiniame tinkle „Facebook“.

Geriausiai KET egzamino užduotis išsprendę dalyviai bus apdovanoti „Lietuvos draudimo“ įsteigtu prizu – privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu vieneriems metams. Šį prizą laimės po du geriausius dalyvius iš penkių didžiųjų Lietuvos miestų, gyvai laikiusių Nacionalinį kelių eismo taisyklių egzaminą. O papildomai 10 draudimo polisų bus išdalinta internetu egzaminą išsprendusiems dalyviams. Bus išrinkta 10 nugalėtojų, atsakiusių teisingai arba padariusių mažiausiai klaidų.

Ketvirtus metus iš eilės surengtame Nacionaliniame kelių eismo taisyklių (KET) egzamine šiemet kelių eismo žinias dalyviai galėjo pasitikrinti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėse, Šiauliuose ir Panevėžyje – „Lietuvos draudimo“ patalpose. Tie, kas neturėjo galimybės ateiti laikyti egzamino, užduotis galėjo spręsti naujienų portale „Delfi“.

Egzamino metu dalyviai turėjo atsakyti į 20 teorinių klausimų, kuriems buvo skirta 30 minučių. Klausimai buvo sudaryti ir atrinkti atsižvelgiant į naujausius KET pakeitimus, kadangi praėjusiais metais net tris kartus keitėsi kelių eismo taisyklės. Egzamine skirta dėmesio pasikeitusioms vaikų vežimo taisyklėms, naujiems elektromobilių kelio ženklams bei kitiems įsigaliojusiems pakeitimams.

Tradicinį Nacionalinio kelių eismo taisyklių egzaminą surengė draudimo rinkos lyderis „Lietuvos draudimas“ kartu su informaciniais partneriais: naujienų portalu „Delfi“, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėmis, radijo stotimis „Kelyje“, „Laluna“, „Pulsas“ ir „Saulės radijas“. Nacionalinis Kelių eismo taisyklių egzaminas rengiamas jau ketvirtą kartą, o jo tikslas – skatinti visus eismo dalyvius saugiai elgtis keliuose.

„Lietuvos draudimas“ yra pirmaujanti šalies ne gyvybės draudimo bendrovė. „Lietuvos draudimas“ pripažintas „Geriausiu darbdaviu‘2012“ ir išrinktas į geriausių Vidurio ir Rytų Europos darbdavių dešimtuką. „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių pasaulio draudimo grupių RSA. „Lietuvos draudimas“ aktyviai veikia kaip socialiai atsakinga įmonė ir daugiausia dėmesio skiria saugumo keliuose iniciatyvoms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...