2012 Gruodžio 11

Muzika kylanti iš jausmų skambės Vilniaus Kongresų rūmuose

veidas.lt


Melomanams žiemos šventės šiemet prasidės anksčiau! Gruodžio 16-ąją koncertu Vilniaus kongresų rūmuose klausytojus ruošiasi palepinti Justė Arlauskaitė – Jazzu ir Leon Somov – Lietuvoje itin laukiamas duetas. Prieš Šv. Kalėdas organizuojamas koncertas – tai puiki išankstinė švenčių dovana draugui ar pačiam sau.
Vos 2009 m. išleidęs pirmąjį albumą, tais pačiais metais duetas jau skynė laurus MTV muzikos apdovanojimuose kaip geriausi Baltijos šalių atlikėjai, o praėjusiais metais prodiuserio Leon Somov ir vokalistės Jazzu duetas įvertintas „M.A.M.A“ apdovanojimų statulėle kaip geriausias elektroninės muzikos projektas. Tarp keleto Europos sostinių gyvenantis duetas Vilniaus gyventojams bei svečiams  rengiasi pristatyti savo šiltą, melancholišką, gyvais instrumentais praturtintą elektroniką.. Jau seniai į savo koncertus nesutalpinantys visų norinčiųjų atlikėjai keri dainų tekstų paprastumu ir gilumu, kuriama muzika – nebijojimu ieškoti ir subtilia elegancija, o Jazzu balsą giria ne tik gerbėjai, bet ir kritikai.
Šiuo metu itin intensyviai koncertuojantys atlikėjai ne tik pasirodo didžiuosiuose Europos miestuose (Kopenhagoje, Briuselyje, Amsterdame, Londone), bet ir įrašinėja naują albumą. Be to, Jazzu ruošia vaidmenį teatre, repetuoja naujas programas, tačiau teigia, kad Lietuvoje jai „gera būti ne tik dėl darbų ir artimųjų, bet ir dėl gerbėjų, kuriuos labai myli“. Paklausta kaip pavyksta suderinti muziką ir asmeninį gyvenimą, atlikėja atviravo: „kai nori suderini viską. Muzika kyla iš jausmų, išgyvenimų, aplinkos, potyrių, sapnų, kasdienybės…“.
Leon Somov ir Jazzu dueto koncertas kartu su būgnininku Dariumi Rudžiu ir bosistu Domu Aleksa vyks gruodžio 16 dieną, 18 val. Vilniaus Kongresų rūmuose.  Bilietai į renginį sparčiai tirpsta, tad visi norintys pamatyti šį pasirodymą, turėtų suskubti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...