2012 Liepos 09

Mokytojų namų kiemelyje savo dainomis dalinsis Kostas Smoriginas

veidas.lt


Liepos  mėnesio 11 diena bus išskirtinė atėjusiems į Vilniaus mokytojų namų kiemelį, kur retai vienas koncertuojantis bardas, teatro ir kino aktorius Kostas Smoriginas dovanos naujausias savo dainas ištikimiausiems klausytojams.

Kiekvienas, besidomintis bardų kūryba, turėtų žinoti šią asmenybę, kurio dainos jau senokai yra tapę dainuojamosios poezijos klasika.
Kostas Smoriginas paskutiniu metu dažnai koncertuoja projekte „Meilės trikampis“ kartu su Olegu Ditkovskiu ir Neda Malūnavičiūte, karts nuo karto galima išgirsti ‚Aktorių trio „ koncertuose, tačiau pasiklausyti jo vieno būna reta galimybė. Tačiau tokią galimybę turės atėję į Vilniaus mokytojų namų kiemelį, kur programoje skambės dainos iš naujosios kompaktinės plokštelės „Albumas“.  Tai bus desertas prie jau gerai žinomų dainų, kurias K. Smoriginas žada sugroti.
Gebėjimas bendrauti su publika, nuoširdžiai atliekamos dainos, nepaprastai gražūs tekstai ir melodingos baladės išskiria kiekvieną šio bardo pasirodymą, kuris kaskart būna kitoks.
Taigi visus, kuriems artima dainuojamoji poezija ir tuos, kuriems be galo patinka šio kūrėjo dainos, kviečiame į Kosto Smorigino autorinį koncertą Vasaros terasoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...