- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Mokytojų namų kiemelyje savo dainomis dalinsis Kostas Smoriginas

Autorius: veidas.lt | 2012 07 09 @ 11:10 | Muzika | No Comments


Liepos  mėnesio 11 diena bus išskirtinė atėjusiems į Vilniaus mokytojų namų kiemelį, kur retai vienas koncertuojantis bardas, teatro ir kino aktorius Kostas Smoriginas dovanos naujausias savo dainas ištikimiausiems klausytojams.

Kiekvienas, besidomintis bardų kūryba, turėtų žinoti šią asmenybę, kurio dainos jau senokai yra tapę dainuojamosios poezijos klasika.
Kostas Smoriginas paskutiniu metu dažnai koncertuoja projekte „Meilės trikampis“ kartu su Olegu Ditkovskiu ir Neda Malūnavičiūte, karts nuo karto galima išgirsti ‚Aktorių trio „ koncertuose, tačiau pasiklausyti jo vieno būna reta galimybė. Tačiau tokią galimybę turės atėję į Vilniaus mokytojų namų kiemelį, kur programoje skambės dainos iš naujosios kompaktinės plokštelės „Albumas“.  Tai bus desertas prie jau gerai žinomų dainų, kurias K. Smoriginas žada sugroti.
Gebėjimas bendrauti su publika, nuoširdžiai atliekamos dainos, nepaprastai gražūs tekstai ir melodingos baladės išskiria kiekvieną šio bardo pasirodymą, kuris kaskart būna kitoks.
Taigi visus, kuriems artima dainuojamoji poezija ir tuos, kuriems be galo patinka šio kūrėjo dainos, kviečiame į Kosto Smorigino autorinį koncertą Vasaros terasoje.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/mokytoju-namu-kiemelyje-savo-dainomis-dalinsis-kostas-smoriginas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.