2010 Lapkričio 13

Ieva Dorelaitienė

Mokančiųjų internetu už komunalines paslaugas daugėja

veidas.lt

Jau maždaug 20 proc.  visų sąskaitų už komunalines paslaugas Lietuvoje apmokama internetu. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose už elektrą, vandenį, šiukšlių išvežimą bei kitus komunalinius patarnavimus internetu atsiskaito 35 proc. visų vartotojų. Kaip paaiškėjo, už paslaugas mokančiųjų internetu per ketverius metus pagausėjo daugiau nei du kartus.
Beje, dažniausiai internetu atsiskaitoma už elektrą, rečiausiai – už aplinkos tvarkymą ir šiukšlių išvežimą.

Ievos Dorelaitienės, Kaune veikiančios komunalinių paslaugų apmokėjimo internetu sistemos “Viena sąskaita” rinkodaros vadovės komentaras

Mokančiųjų internetu už komunalines paslaugas daugėja visoje Lietuvoje. Taip yra todėl, kad žmonės ėmė labiau pasitikėti operacijomis internetu, labiau vertinti patogumą, be to, suprato, kad norint apmokėti elektroninę sąskaitą nereikia būti pažengusiu interneto naudotoju. Beje, mes kiekvienais metais vis daugiau sąskaitų gyventojams išsiunčiame elektroniniu būdu ir vis mažiau – per paštą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...