2012 Vasario 12

Mirė dainininkė Witney Houston

veidas.lt

Šeštadienio vakarą Los Andžele mirė viena garsiausių XXa. pabaigos muzikos atlikėjų Witney Houston.

Kaip informuoja CNN, muzikantės kūną aptiko apsaugos darbuotojas viešbučio kambaryje. Iškviesti medikai dar beveik valandą bandė gaivinti W.Houston, tačiau pastangos išgelbėti gyvybę buvo nesėkmingos. Atlikėja ėjo 49 metus.

Los Andželo policijos atstovas susirinkusiems žurnalistams teigė, kad V. Hiuston mirė 15 val. 55 min. vietos laiku (apie 2 val. nakties Lietuvos laiku) „Beverly Hilton Hotel“ viešbučio kambaryje ketvirtame aukšte. Iki atvykstant policijai, viešbučio saugumo darbuotojai bandė atgaivinti popmuzikos žvaigždę, tačiau, jų teigimu, pastangos buvo bergždžios.

Policija patvirtino, kad moters kūną atpažino su ja tame pačiame viešbutyje apsistoję draugai ir artimieji, artimiausi šeimos nariai jau informuoti apie netektį.

Los Andželo pareigūnai teigia, kad kol kas mirties priežastis lieka neaiški, tačiau įvyko vietoje „ nerasta jokių nusikaltimo požymių“. CNN komentuoja tai, kad atlikėja buvo pastebėta ne vieną kartą vartojanti kvaišalus bei įklimpusį į alkoholio liūną, tačiau ar tai galėjo būti mirties priežastis nėra aišku.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Daumantas Daumantas rašo:

    Apie Houston esu girdėjęs vieną su Lietuva susijusį dalyką (tiesa, tai gali būti tik gandai). Ji vienu metu buvo labai įnikusi domėtis mistika. Ir iš šių paskatų prieš 4 metus trumpam turėjo lietuvį draugą. Tą, kuris parašė tinklapį “kibernetika webs com”


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...