2010 Rugsėjo 24

Nekilnojamasis turtas

Milžiniška namų pasiūla

veidas.lt

Jeigu norite gyventi, tarkime, 100 kv. m ploto būste Vilniuje, šiuo metu geriau rinktis ne tokio dydžio butą, o namą. Pavyzdžiui, aruodas.lt skelbimų statistika rodo, kad maždaug 100 kv. m ploto namą Vilniaus apylinkėse nesunkiai galima įsigyti ir už 320–350 tūkst. Lt. Priminsime, kad tokio pat dydžio butas miegamuosiuose Vilniaus rajonuose kainuoja panašiai – 230–300 tūkst. Lt.

Taip yra todėl, kad namų kainos per pastaruosius metus nukrito netgi labiau nei butų, be to, nekilnojamojo turto agentų teigimu, naujų namų pasiūla rinkoje šiuo metu didesnė nei naujų butų.

Štai nekilnojamojo turto agentas Ramutis Bružauskas skaičiuoja, kad naujų namų kainos per pastaruosius dvejus metus krito bemaž perpus. Pavyzdžiui, vasarį Vilniuje ir Kaune jos buvo apie 20 proc. mažesnės nei prieš metus, o Klaipėdoje kainos buvo kritusios 25 proc. Dabar kainų kritimas dar akivaizdesnis – rugsėjo skelbimuose namai didžiųjų miestų gyvenamuosiuose rajonuose siūlomi bent trečdaliu pigiau nei tuo pat metu pernai ir maždaug dvigubai pigiau nei prieš porą metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...