2013 Vasario 14

Milijardierius R.Bransonas lietuvius skatina kurti svajonių komandas versle

veidas.lt

Diskutuodamas su verslininku Vladu Lašu savo privačioje Nekerio saloje milijardierius Ričardas Bransonas sakė esąs sužavėtas Lietuvos krepšinio komandos pergalėmis, kurios mažą šalį prilygino Amerikos svajonių komandai. Kartu jis užsiminė, kad toks tautos būdo bruožas yra puiki aplinka Lietuvos verslininkams kurti „kitas svajonių komandas“ savo kompanijose.

„Jūsų šalis jau turėjo savo sėkmės istorijų,“ – apsivilkęs lietuviams puikiai atpažįstamais spalvingais marškinėliais su skeletu sakė „Virgin“ įkūrėjas. „Todėl per mūsų artėjantį susitikimą Lietuvoje galėsime padiskutuoti, kaip pasiekti tos pačios sėkmės savo versle ir asmeniniame gyvenime“.

Anuomet hipišką marškinėlių dizainą, kuris tapo pirmosios nepriklausomos Lietuvos krepšinio rinktinės kovos simboliu 1992-ųjų olimpinėse žaidynėse Barselonoje, mūsų sportininkams parūpino kultinė JAV grupė „Grateful Dead“.

 

Dažnai spaudoje „hipiu kapitalistu“ vadinamam Ričardui Bransonui ši apranga, rodos, tinka ne blogiau nei solidus kostiumas.

 

Nekerio saloje, vienoje iš Britų mergelių salų Karibų Jūroje, praėjusią savaitę svečiavęsis R. Bransono bičiulis verslininkas Vladas Lašas įteikė pastarajam ir dokumentinio filmo „Kita svajonių komanda“ kopiją. V. Lašo teigimu, pirmosios Olimpinės žaidynės po nepriklausomybės atkūrimo yra vienas labiausiai įkvepiančių epizodų Lietuvos istorijoje ir puikiai atitinka R. Bransono verslo filosofiją.

 

„Richardui yra būdinga visuomet žengti už savo galimybių ribos ir išsikelti aukštesnius tikslus nei kiti. Tokį lietuviško ryžto pavyzdį ir norėjau jam parodyti,“ – mintimis apie planuojamą sero vizitą dalijosi V.Lašas.

 

V.Lašo nuomone, mūsų verslui šiuo metu trūksta užsidegimo pakartoti pirmųjų nepriklausomybės metų sėkmės istoriją. Jis tikisi, kad susitikimas su charizmatiškuoju lyderiu Richardu Bransonu Lietuvos verslo visuomenei taps įkvėpimo šaltiniu ir padės keisti mūsų vertybes – paskatins verslą siekti ne vien pelno, bet ir visa apimančios naudos žmonėms, įvairioms bendruomenės ir mūsų planetai.

 

Kaip skelbta anksčiau, vienu garsiausių pasaulio verslininku ir lyderystės ikona laikomas Ričardas Bransonas Lietuvoje lankysis birželio 2 d. – tądien „Virgin“ imperijos įkūrėjas dalyvaus didžiausiame lyderystės forume „Žalgirio“ arenoje Kaune.

R.Bransono vizitu į Lietuvą rūpinasi išskirtinių verslo ir lyderystės renginių organizatorius „Success Stars International“. Daugiau informacijos – www.success-stars.com.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Aš rašo:

  “mažą šalį prilygino Amerikos svajonių komandai” – skaitykit ką rašot, rašytojai…

 2. Nya Nya rašo:

  Kaip norėčiau į minėtąjį seminarą….. Jis toooks charizmatiškas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...