2014 Gegužės 20

Migracijos valdyba dirbs ir Europos Parlamento rinkimų dieną

veidas.lt


Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Migracijos valdyba praneša apie darbą Lietuvos Respublikos Prezidento antrojo turo ir Europos Parlamento rinkimų dieną – šių metų gegužės 25 d. Migracijos valdybos darbuotojai pagelbės galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento neturintiems ir dėl to rinkimuose dalyvauti negalintiems asmenims.
Kaskart vykstant rinkimams, atsiranda žmonių, negalinčių juose dalyvauti dėl to, kad neturi galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento. Tokiose situacijose juos gelbsti rinkimų dieną dirbantys migracijos tarnybos padaliniai. „Paprastai rinkimų ar referendumų dienomis interesantų sulaukiama nedaug, todėl dirbame trumpiau nei įprasta – tiek, kad bėdos prispirti žmonės spėtų susitvarkyti dokumentus balsavimui. Pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų dieną gegužės 11-ąją devyniolika žmonių atėjo atsiimti jau išrašytus asmens dokumentus, buvo priimta penkiolika prašymų išduoti/pakeisti dokumentus, vienuolikai asmenų išduoti laikinieji pažymėjimai, – sako Migracijos valdybos viršininkas G. Bagužis. – Prezidento antrojo turo ir Europos Parlamento rinkimų dieną Migracijos valdyba dirbs nuo 9-os iki 13-os valandos ir suteiks tik būtiniausias paslaugas su netikėtomis problemomis susidūrusiems asmenims. Lietuvos Respublikos pilietybės klausimai sprendžiami nebus, nedirbs ir Užsieniečių reikalų skyrius, tačiau bus galima atsiimti anksčiau užsakytą ir jau pagamintą asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą.“ Dėl kokių nors priežasčių praradusiems asmens tapatybės kortelę ar pasą, gegužės 25 d. bus išduodamas piliečio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis  laikinasis pažymėjimas, kuris rinkimų dieną atstos pasą ar asmens tapatybės kortelę. Laikinasis pažymėjimas galioja ne ilgiau kaip vieną mėnesį nuo išdavimo dienos, išduodamas tik pateikus prašymą įgyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą ir sumokėjus (arba pateikus mokėjimo kvitą) nurodytą sumą už pasirinktojo dokumento išdavimą.
Lietuvos Respublikos Prezidento antrojo turo ir Europos Parlamento rinkimų dieną nuo 9-ių iki 13-os valandos taip pat dirbs Vilniaus aps. VPK Trakų rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Trakai, Vytauto g. 57) ir Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Ukmergė, Vytauto g. 109), nuo 8-ių iki 17-os valandos – Šalčininkų rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Vilniaus g. 50). Pageidaujantieji spėti iki rinkimų įsigyti naujus dokumentus, kviečiami tai padaryti nedelsiant. Migracijos valdyba primena, jog įsigyti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus čia gali visi asmenys, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos. Migracijos valdybos interesantai aptarnaujami: pirmadieniais ir trečiadieniais – 7.30–16.00, antradieniais ir ketvirtadieniais – 7.30–18.00, penktadieniais – 7.30–14.45. Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį – iki 13.30 val.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...