2013 Kovo 26

MIDI roko opera

veidas.lt

Kartu su karštakošišku pavasariu atlekia ne ką mažiau įkaitęs projektas – matematikų ir informatikų roko opera – “Dievas iš mašinos”. Neapsirikite, šis muzikinis gyvo garso pasirodymas sulaužys stereotipą apie nuobodų moksliukų įvaizdį taip stipriai, jog sudvejosite – ar tikrai renginys tik studentiškos prabos.

Neabejojame, spalvinga choreografija, išradingos dekoracijos  bei charizmatiški personažai užhipnotizuos jau po pirmųjų akordų.

Keturioliktus metus besitęsiantis projektas šiemet užvirs tikrą Balkaniškų vestuvių siautulį – tai savitas, nutrūktgalviškai žavus spektaklis, kuriame tarp linksmybių it “iš mašinos” viena po kitos išnyra šiuolaikiniams tiesos medžiotojams rankas surakinančios problemos. Prabylame apie darbo rinką, protestuojame prieš lengvus pinigus ir kartu į taktą skelbiame – nusipelnėme turėti savo vietą po saule. Tai muzikinis protestas prieš lengvabūdišką “chaltūrą”, kur pernelyg išaugęs darbdavių “Dievo” kultas pagrindinius veikėjus – Gunarį ir Ofeliją – verčia nesustojamai judėti klaidžia siužeto linija. “Dievas išlipo iš mašinos”. Iš rėmų išlipsime ir mes Teatro arenoje (Olimpiečių g. 3) balandžio 26 dieną.

Po renginio linksmybės nesibaigs su gyvo garso koncertu bei nepailstančiais DJ’ais. Tikslią informaciją apie grupes pateiksime netrukus, o tuo tarpu kviečiame apsilankyti mūsų tinklapyje.
Detalią informaciją apie renginio laiką ir bilietus rasite renginio tinklapyje: http://rokooperos.midi.lt/
bei Facebook puslapyje: http://www.facebook.com/pages/MIDI-Roko-Operos/106318422731048

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...