2011 Kovo 23

Kultūra

Medvedevas Gorkose susitiko su “Deep Purple” grupės muzikantais

veidas.lt

medvedev30

Legendinė britų roko grupė “Deep Purple”, kurios koncertas trečiadienį rengiamas Maskvoje, išvakarėse svečiavosi pas Rusijos prezidentą Dmitrijų Medvedevą.

Valstybės vadovas – didelis “Deep Purple” gerbėjas – antradienio vakare pakvietė muzikantus į savo rezidenciją Gorkose. Rokeriai liko ištikimi savo stiliui ir pas prezidentą atvyko vilkėdami džinsus, marškinėlius ir palaidines, tiktai grupės solistas Ianas Gillanas (Janas Gilanas) buvo su švarku.

Laukdami prezidento, kuris tuo metu bendravo su Pentagono vadovu Robertu Gatesu (Robertu Geitsu), muzikantai apžiūrėjo kambaryje esančią audio aparatūrą, tarp kurių buvo keli reti magnetofonai.

Prieš sveikindamasis su svečiais D.Medvedevas, įeidamas į kambarį, trumpam visu garsu įjungė juostinį magnetofoną su “Deep Purple” daina. Muzikantai pasitiko muziką plojimais, o nepakeičiamas grupės būgnininkas Ianas Paice’as (Janas Peisas) padovanojo prezidentui savo būgno lazdeles.

D.Medvedevas pakvietė muzikantus pasivaišinti arbata ir pyragu, tačiau, sugavęs vieno muzikanto žvilgsnį, pažadėjo, kad “visiems žurnalistams išėjus, atneš ko nors daugiau”.

Prezidentas pažymėjo, kad jau 33 metus klausosi “Deep Purple” muzikos. “Kai pradėjau klausytis “Deep Purple”, žinoma, net negalėjau įsivaizduoti, kad štai taip su jumis sėdėsiu už šio stalo”, – prisipažino prezidentas.

depp purple23

Prezidentas padėkojo “Deep Purple” už jų kūrybą: “Jūs skiepijate tikrą muzikinę kultūrą, padedate jaunimui suprasti, kas yra rokas”.

Jis patikino muzikantus, kad Rusijoje jie turi “būrį ištikimiausių gerbėjų”, išlikusių dar nuo geležinės uždangos laikų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...