2010 Gruodžio 22

Uostas

Mažiesiems laivams Klaipėdoje – dar viena prieplauka

veidas.lt

Kitąmet Klaipėdoje turėtų būti pradėta statyti nauja prieplauka mažiesiems pramoginiams laivams.

Jau yra parengtas mažųjų ir pramoginių laivų prieplaukos, kurią numatoma statyti pietinėje uosto dalyje, techninis projektas bei atlikta jo ekspertizė. Planuojama, kad kitų metų pradžioje bus paskelbtas konkursas statybų rangovui parinkti, rašo “Verslo žinios”.

“Matome, kad prieplauka kainuos brangiau, nei manyta anksčiau. Vis tiek nusprendėme projektą vykdyti, o kainos, tikimės, kris konkurso metu”, – teigė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Atlikus techninį projektą, išaiškėjo, jog beveik 400 vietų prieplaukos statyba gali kainuoti 40 mln. litų ar daugiau.

“Atsiranda dar vienas darbas, kurio nebuvome numatę – reikės išgilinti kanalą, kuris bus reikalingas prieplaukai. Tad projektas gali kainuoti ir 50 mln. litų”, – teigė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros ir plėtros direktorius Vidas Karolis.

Po rekonstrukcijos kitą vasarą jachtas jau priims ir jachtklubas Smiltynėje. Uostamiestyje atsiras galimybė iš viso švartuoti beveik 800 laivelių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...