2011 Kovo 10

Turtas

Maskva – milijardierių sostinė

veidas.lt

Rusija padidino milijardierių skaičių daugiau nei per pusę ir susigrąžino iki krizės turėtą pasaulinės didžiausių turtuolių sostinės statusą.

Milijardierių skaičius šalies sostinėje Maskvoje padidėjo nuo pernai buvusių 62 iki 101 – rodo ketvirtadienį JAV žurnalo “Forbes” paskelbtas naujas turtingiausių pasaulio žmonių sąrašas.

Maskvoje gyvena 79 milijardieriai – daugiau nei kituose pasaulio miestuose. Be to, Rusijai tenka trečdalis Europos turtuolių ir 15-a iš šimto turtingiausių pasaulio žmonių, tai daugiau nei kitose sparčiai besivystančiose BRIC šalyse (Brazilija, Rusija, Indija ir Kinija) ir daugiau nei Saudo Arabijoje.

Pirmauja tarp Rusijos piliečių antrus metus iš eilės Vladimiras Lisinas, vieno didžiausių plieno gamintojų Novolipecko metalurgijos kombinato savininkas, kurio turtas įvertintas 24 mlrd. dolerių. Per metus jis išaugo 8 mlrd. dolerių, tai leido turtuoliui pakilti pasauliniame sąraše iš 18-osios į 14-ąją vietą.

Šis verslininkas antrus metus pirmauja prieš tris savaites paskelbtame Rusijos žurnalo “Finans” sąraše.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...