2012 Kovo 26

Gintaras Sarafinas

Maksimali nevykėlių pasiūla

veidas.lt

Jau 15 metų prieš balandžio pirmąją „Veidas“ paskelbia didžiausių nevykėlių dešimtuką. Šiais metais rinkti pačius pačiausius nevykėlius buvo itin sunku, nes kandidatų pasiūla – stulbinamai didelė. Vien iš Seimo suskaičiavome per 30 pretendentų. Ypač į šį sąrašą veržiasi nevykėliai iš buvusios A.Valinsko „prisikėlėlių“ partijos, ir reikia pasakyti, kad jiems puikiai sekasi. Kita vertus, jiems ir negali nesisekti: juk ko verti vien tokie egzemplioriai, kaip ką tik nevykėlio testą sklandžiai išlaikęs V.Babilius arba ankstesnieji korifėjai S.Stoma, L.Karalius ar pats A.Valinskas.
Kitos valstybinės ir nevalstybinės organizacijos taip pat labai stengėsi, kad Lietuva nuo 2011-ųjų iki 2012-ųjų balandžio 1-osios nepasirodytų labai protingai, ir nevykėlių pasiūlą praplėtė iki maksimumo.
Žinoma, viską galima nuleisti juokais, kaip tai daro parlamentaras A.Salamakinas, teigiantis, kad „su A.Valinsko „prisikėlėliais“ į Seimą atėję politikai savo rinkimų pažadus tesi geriausiai. Pasakė, kad Seime bus linksma. Iš tiesų – linksma“, arba kaip postringauja pats A.Valinskas: „Mes taip ir sakėme, kad su mumis bus linksmiau. Aišku, negalvojome, kad tiek.“ Galima netgi pasitelkti sarkazmą, kaip mėgsta daryti Juozas Erlickas, kuris bet kurioje auditorijoje sukelia juoko bangą taręs keliolika žodžių, na, kad ir tokių: „Sako, kad durną ir bažnyčioje muša. Einu patikrinti. Ir netikėtai suprantu, kodėl aukščiausi mūsų valdžios pareigūnai į bažnyčią ateina su apsauga.“
Bet galima į aptariamą reiškinį pažvelgti ir visai rimtai. Gal net reikia. Nes nevykėlio sindromas būdingas ne tik „prisikėlėliams“ ar kokiems taurelės mėgėjams, bet vis didesnei daliai politikų. Pažvelkime, kaip per pastarąją Vyriausybės krizę elgėsi partijų lyderiai. Kaip vaikai smėlio dėžėje. Nors tai netikslus ir vaikų atžvilgiu pernelyg įžeidžiamas palyginimas, nes, darželio auklėtojų teigimu, vaikai nesielgia taip kvailai kaip politikai. Galbūt pačiam A.Čaplikui atrodė, kad jis tris savaites elgėsi tiesiog fantastiškai, bet iš tikrųjų atrodė labai apgailėtinai. Žodis „apgailėtinai“ gal nelabai tinka, bet silpnai pasirodė ir A.Kubilius, ir ypač I.Degutienė. Pasipūtimas, ambicijos, ultimatumai, demagogija, melavimas, faktų slėpimas, kaltinimai, tyčiojimasis, valstybės interesų ignoravimas – visa tai pastarųjų trijų savaičių valdančiųjų nuopelnai žmonijai. Ir ne kažkurio vieno, o visumos.
Net ir prezidentė nesugebėjo, o gal net nenorėjo pakilti virš viso šio erzelio, net galima teigti, kad ji prisidėjo sukeliant Vyriausybės krizę, o paskui pati ją ir išsprendė. Žinoma, ji norėjo pasirodyti užtikrintai: politinių partijų katės ir šunys pjaunasi, negali susitarti, kenkia valstybei, o aš štai po savaitės paėmiau vadeles į savo rankas ir per porą valandų viską sustačiau į vietas, tad valstybėje vėl tvarka, įtampų nebeliko. Tačiau šio plano atlikimas šlubavo, o metodai buvo neskanūs.
Tiesą sakant, visoje mūsų politikoje nebeliko jokio solidumo, jokios pagarbos, net išminties, vien kažkoks smulkmeniškas tampymasis ir smėlio dėžės aplinka bei priemonės. Tik joje – ne vaikai, o daug blogiau – politikai.

Tiesą sakant, visoje mūsų politikoje nebeliko jokio solidumo, jokios pagarbos, net išminties.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Kiti straipsniai, kuriuos parašė Gintaras Sarafinas:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. suomis suomis rašo:

  O kada, ta, Lietuvos politika, buvo solidi, pagarbi ir išmintinga? :) Kažkaip nepamenu.

 2. Anonimas rašo:

  Kaip uzsidirbti pinigu namuose internetu

  Viename iš skelbimų perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimai.tv/tag/skelbimas.html”>skelbimas siūlė persiųsti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).

  Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
  Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.

  Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

  Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik 12 litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

  Tėra trys paprastos taisyklės:

  1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. ( jei bankas praso nurodyti gaveja, iveskite pakartotinai ta pacia banko saskaita )Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

  1. LT587300010128949066
  2. LT154010042300576369
  3. LT307300010113834351
  4. LT980075800064721767
  5. LT187300010109745823
  6. LT537044060007733730

  O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

  3. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

  Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
  Nėra ko prarasti – tik 12 litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
  Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

  O štai kaip Jūs uždirbate:

  Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
  Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).

  Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo 200 iki 500 naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks- ir Tau!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...