2016 Vasario 01

Muzika

M.A.M.A. apdovanojimai nenustebino

veidas.lt

BFL

Kauno „Žalgirio“ arenoje penktą kartą surengti populiariosios muzikos – Muzikos asociacijos metų apdovanojimai, arba tiesiog M.A.M.A. Šiemet vienu renginiu atšvęstas ir 25-asis „Radiocentro“ gimtadienis. Kaip ir kasmet, po apdovanojimų kilo diskusijų dėl to, kas buvo apdovanotas, o kas nepelnytai pamirštas. Objektyvios tiesos čia niekada nebus, bet šiemet ir vėl bene visus pagrindinius prizus susišlavė atlikėjai, tiesiogiai susiję su apdovanojimų organizatoriais.

Vakaro žvaigžde tapo Monika Linkytė, kuri pripažinta geriausia atlikėja, geriausio albumo ir geriausios dainos autorė. Jos prodiuseris – pagrindinis M.A.M.A. organizatorius Martynas Tyla. Kartu su M.Linkyte į „Eurovizijos“ konkursą vykęs Vaidas Baumila tapo Metų atlikėju, o vakaro vedėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas atsiėmė prizus kaip Metų grupė ir geriausi popmuzikos kūrėjai. Asociacijos tarybos narys Marijonas Mikutavičius pelnė apdovanojimą už geriausius koncertus, kitas narys Saulius Urbonavičius laimėjo Metų roko grupės („Bix“) nominaciją.

Be apdovanojimų liko brangiausią koncertinį turą Lietuvoje pernai surengusi Džordana Butkutė, aktyviai koncertavusi grupė SEL, o naują albumą išleidęs Andrius Mamontovas nebuvo paminėtas jokioje nominacijoje.

Lietuvos gretutinių teisių asociacija paskelbė, kad grojamiausi pernai metų atlikėjai buvo Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra pranešė, kad populiariausiu metų autoriumi tapo L.Somovas. Už nuopelnus lietuviškai muzikai apdovanota grupė „Nerija“

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...