2011 Sausio 11

Verslas

Lukoil Baltijos” tanklaivio Klaipėdos uoste laukiama trečiadienį

veidas.lt

Pirmasis šiemet didžiausios degalinių tinklo Lietuvoje savininkės bendrovės “Lukoil Baltija” tanklaivis su benzinu į Klaipėdos uostą turėtų atplaukti trečiadienį, BNS pranešė “Klaipėdos nafta”.

“Klaipėdos naftos” Bendrojo skyriaus viršininkė Dalia Bruklienė BNS sakė, kad iš Švedijos Geteborgo uosto plaukia tanklaivis “Olympus”, gabenantis apie 7,5 tūkst. tonų 95 markės benzino.

“Lukoil Baltijos” Tiekimo ir analitikos skyriaus vadovas Saulius Navickas praėjusią savaitę BNS sakė, kad vienerių metų sutartį su “Klaipėdos nafta” dėl degalų importo pasirašė 2010 metų pabaigoje, o šiemet ketinama atsigabenti ne tik benzino, bet ir dyzelino.

BNS skaičiavimais, pernai “Lukoil Baltija” per Klaipėdos uostą atsigabeno maždaug 60 tūkst. tonų 95 markės benzino.

Bendrovė, pernai nuo sausio pabaigos per “Klaipėdos naftos” terminalą pradėjusi importuoti 95 markės benziną, žadėjo, kad iš Švedijos importuotas kuras kainuos 3 centais mažiau.

“Klaipėdos nafta” prieš metus pasirengė krauti iš tanklaivių benziną ir dyzeliną – įmonė rekonstravo benzinvežių pripylimo aikštelę bei kitus degalų priėmimo iš tanklaivių įrenginius.

“Lukoil Baltijai” šalyje priklauso 115 degalinių tinklas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...