2010 Rugsėjo 21

Aktualija

LRT prašo valdžios skirti daugiau lėšų

veidas.lt

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos taryba antradienį nusprendė kreiptis į Seimą ir Vyriausybę su prašymu kitąmet visuomeniniam transliuotojui skirti daugiau lėšų nei 2010 metais.

Taryba perspėjo, kad priešingu atveju grėsmė gali kilti kai kurioms nacionalinio transliuotojo programoms, pavyzdžiui, “Klasika” ar “Opus 3″.

Pareiškime, kurį Taryba priėmė vienbalsiai, prašoma, kad kitąmet LRT būtų skirta bent 43 mln. litų – 8 mln. litų daugiau nei planuojama.

“Pareiškimu tiesiog išreiškėme mūsų poziciją apie iki šiol iš Finansų ministerijos gautą pasiūlymą kitų metų biudžetą palikti kaip 2010 metais. Šiemetinis biudžetas yra kritęs į maždaug 1999 metų lygį. Kadangi daugumą valdžios institucijų susimažinę yra iki 2006 metų, mes galvojame, kad tas išskirtinis mažinimas LRT neturėtų būti taikomas ir bent jau kitų metų biudžete turėtų būti grįžtama į 2006 metų lygį”, – BNS po posėdžio sakė LRT tarybos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Priimtą dokumentą, kuris posėdžio metu buvo vadinamas LRT “politine valia”, trečiadienį planuojama pateikti Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komitetui.

Pareiškimas taip adresuojamas Finansų ir Kultūros ministerijoms, parlamentiniams Biudžeto ir finansų bei Informacinės visuomenės plėtros komitetams.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Taisonas Taisonas rašo:

  Lietuvos televizijai krizė, vėl rodo serialą Volkeris,teksaso reindžiaris.Komisaras Reksas.

 2. Anonimas Anonimas rašo:

  O “Klasika” ar “Opus3″ tokios jau svarbios programos,kad būtinai turi būti transliuojamos didesnę paros dalį?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...