2013 Gruodžio 15

LOGIN 2014 konferencija jau kviečia technologijų progreso gerbėjus

veidas.lt


LOGIN 2014 organizatoriai pradeda pasiruošimą jau aštuntąjį kartą vyksiančiai didžiausiai Baltijos šalyse progreso ir technologijų konferencijai. Spalvingi progreso vizionieriai, kūrybinės dirbtuvės, verslo startuoliai, geriausiųjų apdovanojimai, dvi naujos platformos – „Game Fest“ ir „Digital Job Market“ – tai tik maža dalis to, kas laukia kitų metų balandžio 10-11 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Organizatoriai skelbia, jog prekyba išankstiniais bilietais jau prasidėjo. Įsigyti juos pigiau galima iki sausio 15 dienos.

„Kasmet LOGIN stengiasi atrasti save iš naujo, tad ir kitų metų konferencijoje žengsime dar vieną žingsnį į priekį – kalbėsime apie dabartinio interneto atskyrimą nuo senojo. Šiandien šis, neatsiejama gyvenimo dalimi tapęs reiškinys, yra įžengęs į naują etapą – „Daiktų internetą“ (angl. Internet of things). Kitas etapas bus „visko internetas“, kai kiekvieną sekundę jungsis vis daugiau žmonių, procesų, duomenų, įvairiausių elektronikos ir technikos įrenginių, telefonų bei jutiklių“, – sako LOGIN projekto vadovė Ieva Dirvonskaitė. Anot jos, pastarasis etapas savo potencialą pasieks per artimiausią dešimtmetį, tačiau LOGIN ją nagrinės jau 2014 m. renginyje, kurio tema bus „Internetas yra viskas“ (angl. Internet of everything).

Konferencijos dalyviams organizatoriai ruošia dvi visiškai naujas platformas. „LOGIN Game Fest“ savo sėkmės istorijomis, idėjomis bei vizijomis dalinsis geriausi žaidimų kūrėjai ir žaidėjai iš Lietuvos bei užsienio. Taip pat pirmą kartą vyks ir vyks skaitmeninė darbo mugė „LOGIN Digital Job Market“, skirta padėti jauniems specialistams ir naujų talentų ieškančioms įmonėms rasti vieniems kitus.

Geriausi pirmuosius žingsnius žengiantys jaunieji verslininkai bus kviečiami dalyvauti jau antrą kartą vyksiančioje startuolių mugėje „LOGIN Startup fair“ ir varžytis dėl prizų „Startup Pitch“ konkurse.

LOGIN 2014 pranešimams ir renginiams bus skirtos net 7 salės, tad dalyviai turės galimybių mėgautis įdomiu ir kaskart vis kitokiu konferencijos turiniu. Dvi dienas truksiančią konferenciją jau penktą kartą vainikuos „Lietuvos interneto apdovanojimai 2014“.

Iki sausio 15 d. organizatoriai kviečia įsigyti pigesnius išankstinius bilietus į LOGIN 2014. Studentai ir moksleiviai pirmą kartą gali įsigyti ribotą skaičių bilietų už 85 Lt. Vėliau bilietų kainos augs.

2007 m. prasidėjęs kaip Lietuvos tinklaraštininkų konferencija, LOGIN išaugo į tarptautinį renginį. Per septynerius metus savo vizijomis LOGIN metu dalijosi tokios iškilios asmenybės, kaip Steve‘as Wozniak‘as („Apple“), Bas‘as Lansdorp‘as („Mars One“), Peter‘is Sunde („The Pirate Bay“), Darko Dujič‘ius („Google“), Jimmy‘s Wales‘as („Wikipedia“), Corrado Tomassoni‘is („PayPal“) ir kiti. 2013 m. LOGIN pritraukė daugiau kaip 3500 dalyvių ir 80 pranešėjų iš viso pasaulio.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...