2012 Gegužės 31

LOGIN 2012 prasidėjo rekordiniu lankytojų antplūdžiu

veidas.lt

Šiandien prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija LOGIN 2012. Ją pradėjo visame pasaulyje žinomos garso platformos „SoundCloud“ atstovas Markas Dewings‘as.

Taip pat pirmąją konferencijos dieną savo patirtimi su renginio svečiais dalinasi „Wikipedia“ įkūrėjas Jimmy Wales‘as, kurį pristato konferencijos partnerė „Omnitel“. Konferenciją tiesiogiai transliuoja „Penki TV“, svetainėje www.scena.lt. Taip pat ją galima žiūrėti portale Delfi.lt, „Samsung“ paskyroje „Facebook“ ir kt.

 

„Atrodo, visai neseniai rengėm pirmąją blogerių konferenciją, į kurią susirinko 200 žmonių, o šiais metais konferenciją pasitinkame jau net ne kaip technologijų, interneto, bet kaip progreso – plačiąja prasme. Šiandien ir rytoj tikimės sulaukti rekordinio lankytojų skaičiaus – beveik 3 tūkst.“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi LOGIN direktorius Arnoldas Rogoznyj. Jo teigimu, dvi konferencijos dienas jos lankytojus trauks ne tik garsūs pranešėjai pagrindinėje scenoje, bet ir įdomūs užsiėmimai kitose erdvėse – „Įdomių susitikimų“ scena, „Penki TV“ ir „IT dirbtuvių“ salės.

 

Pasak telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ prezidento Antano Zabulio, LOGIN gali būti puikus pavyzdys, kaip išnaudodama partnerystę ir remdamasi savanoryste, nedidelė vietos konferencija gali išaugti iki tarptautinės. „Tapome šalimi, turinčia didžiules kūrybines pajėgas. Matau čia šimtus, tūkstančius žmonių, kurie puikiai jaučiasi šiame naujame išmaniajame pasaulyje, – sako A. Zabulis. – Kartais atrodo, kad technologijos – daug daugiau nei gali suprasti žmogaus smegenys, tačiau įmanoma nuo jų neatsilikti, ir tai – labai gera būsena.“

 

„SoundCloud“ atstovas Mark’as Dewings’as LOGIN pradėjo teiginiu, jog viskas prasidėjo nuo garso ir kad būtent garsas yra geriausia skaitmeninės raiškos forma. Lygiagrečiai šiam pranešimui, kitoje – įdomių susitikimų – scenoje vyksta „The Chocolate“ socialinės medijos sesija. Didžiojoje LOGIN scenoje šiandien taip pat kalbės Britų tarybos į Lietuvą pakviestas Ajaz’as Ahmed’as, augiau nei tūkstantį darbuotojų turinčios Londono kūrybinės agentūros AKQA vadovas, taip pat – „Yahoo!“ atstovas Joshua Partridge‘as ir kiti. Nuo 11 val. pradėjo veikti „Microsoft” organizuojamos dirbtuvės IT specialistams.

 

Pagrindinės dviejų dienų konferencijos veiklos suskirstytos į 4-ias dalis: asmeninių technologijų, naujosios žiniasklaidos, išmaniųjų miestų bei skaitmeninio verslo. Antrąją konferencijos dieną išmaniųjų miestų specialistas Euro Beinat‘as kalbės apie patogesnį gyvenimą padedant technologijoms, mokslininkė Patrizia Marti – apie žmonių ir robotų sąveikas. Grzegorz‘as Wójcik‘as iš „Diginet“ dalinsis įžvalgomis apie reklamą internete. Lietuvių pamėgto „Skype“ vadovas Estijoje Tiit‘as Paananen‘as pasakos, kaip „Skype“ įsiveržė į pasaulinę rinką.

 

Daugiau pranešėjų bei visą informaciją apie LOGIN galite rasti čia.

 

Gegužės 31 – birželio 1 dienomis vykstanti progreso konferencija LOGIN šiais metais organizuojama jau šeštąjį kartą. Didžiausia interneto tendencijų konferencija Baltijos šalyse savo istoriją pradėjo 2007 m., kaip Lietuvos tinklaraštininkų konferencija „BLOGin“. Pernai konferencija LOGIN pritraukė daugiau nei 2500 lankytojų. Šiais metais bilietai į LOGIN buvo parduodami taip pat ir Latvijoje bei Estijoje

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...