2011 Vasario 01

Turizmas

Lietuvos viešbučių aukso valanda

veidas.lt

Nors dar tik sausis, jau dabar daugumoje didmiesčių viešbučių nebelikę vietų rugpjūčio 31–rugsėjo 18 dienoms, kai Lietuvoje vyks Europos krepšinio čempionatas. “Pas mus uostamiestyje tam laikotarpiui visi viešbučių kambariai jau rezervuoti”, – teigia Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius.

Džiūgauja ir Kauno bei Vilniaus viešbučių vadovai ir savininkai. Todėl jau dabar sirgaliai dairosi ir užsisako lovas maždaug 60 km spinduliu nuo didžiųjų miestų. Dar didesnio sirgalių aktyvumo tikimasi po šį savaitgalį ištrauktų burtų, kai paaiškėjo, kur kokia komanda žais.

O Kauno viešbučiams šie metai bus apskritai išskirtiniai, nes gegužės 19–22 d. laikinojoje sostinėje vyks dar vienas reikšmingas renginys – “Tarptautinės Hanza dienos”. Į jį jau planuoja atvykti apie 3 tūkst. svečių iš užsienio – tiek žmonių jau užsisakė vietas viešbučiuose ir susimokėjo už savo gyvenimą Kaune, Kėdainiuose, Birštone, Prienuose ir kituose aplinkiniuose miestuose. Kauno regiono turizmo informacijos centro direktoriaus Sigito Sidaravičiaus teigimu, laisvos vietos viešbučiuose, jaunimo nakvynės namuose ir bendrabučiuose senka jau nebe dienomis, o valandomis, todėl kuo vėliau žmonės rūpinsis apgyvendinimu, tuo iš toliau turės važiuoti į renginius.

O į Klaipėdą dar gerokai prieš krepšinio čempionatą, birželio 9–12 dienomis, turėtų sugužėti apie 10 tūkst. “Harley Davidson” gerbėjų, kurie taip pat jau užsisako vietas viešbučiuose. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vadovės Romenos Savickienės teigimu, šie metai bus ypač sėkmingi apgyvendinimo, maitinimo paslaugų teikėjams, suvenyrų pardavėjams. “Anksčiau verslininkai vangiai įsitraukdavo į miesto renginių organizavimą, o dabar tai daro labai aktyviai, nes jau ne kartą įsitikino, kiek daug iš to galima uždirbti”, – teigia R.Savickienė.

Ji pasidžiaugė, kad verslininkai neplanuoja specialiai šiomis dienomis didinti kainų. O ramias atostogas pajūryje planuojantiems šalies gyventojams patariama  atsižvelgti į vyksiančių renginių datas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. ccr ccr rašo:

    Nedidins kainu ??? nu bet ir durneij gi !


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...