2011 Liepos 23

Lietuvos valdžia pareiškė užuojautą Norvegijai

veidas.lt

BFL

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Norvegijos Karaliui Haraldui V dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio teroro proveržio šioje šalyje. Penktadienio popietę Osle nugriaudėjo stiprus sprogimas, vėliau pradėta šaudyti į beginklius jaunimo stovyklos dalyvius Utoja saloje.

“Savo ir Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums, aukų artimiesiems ir visai norvegų tautai. Šią sunkią Jūsų šaliai valandą Norvegijos žmonėms linkiu stiprybės ir susitelkimo”, – rašoma Prezidentės užuojautos laiške Karaliui Haraldui V.

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė ir Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius taip pat pareiškė užuojautą dėl tragiškų įvykių Norvegijoje.

“Esu sukrėstas įvykių Norvegijoje. Lietuvos Vyriausybės vardu reiškiu užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir visai norvegų tautai. Dabar aiškėja vis daugiau šių siaubingų išpuolių detalių. Įdėmiai sekame įvykius ir esame pasirengę padėti, kuo galėsime. Prašome ir lietuvių, gyvenančių Norvegijoje, perduoti šiuos mūsų užuojautos ir paramos žodžius,” – rašoma Premjero užuojautoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...