2012 Gegužės 15

Lietuvos turizmo galimybės pristatomos Švedijoje

veidas.lt

Valstybinio turizmo departamento prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos (VTD) kartu su Lietuvos ambasadomis užsienio šalyse vykdomi Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginiai sėkmingai tęsiasi ir š.m. gegužės 15 d. Lietuvos turizmo paslaugos ir produktai bus pristatyti Švedijos turizmo paslaugų verslo bei žiniasklaidos atstovams.

Šio sezono Lietuvos turizmo paslaugų sektoriaus naujienomis, šeimyninio poilsio, kaimo, kultūrinio bei aktyvaus turizmo galimybėmis, naujai vartotojams pristatytų aukštos kokybės SPA paslaugų galimybėmis Švedijos sostinėje Stokholme su vietos verslo ir žiniasklaidos atstovais dalinsis VTD direktorė Raimonda Balnienė bei Lietuvos turizmo paslaugų verslo atstovai.

Augant Švedijos turistų Lietuvoje srautams – 2011 m. Lietuvoje apsilankė apie 42,2 tūkst. turistų iš Švedijos, 26 proc. daugiau nei 2010 m. – jaučiamas ir didėjantis informacijos apie Lietuvą Švedijos turistų tarpe poreikis. Renginio metu Švedijos kelionių organizatorių ir agentūrų atstovai taip pat galės dalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą.

Turizmo galimybių pristatymas vyks gegužės 15 d. 10 val. Tikimasi, kad jo metu pateikta informacija ir pristatytos galimybės sudarys sąlygas Lietuvos turizmo paslaugų teikėjams toliau betarpiškai plėtoti santykius su potencialiais pertneriais Švedijoje ir atvers naujas galimybes Švedijos turistams dar plačiau pažinti mūsų kraštą

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...